Puiuti de Randunici 2008!! (339)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Sanatate copilasilor bolnavi!
Ce m-am mai distrat cu cartea lui Mimo,galeata lui Ariel si punga Olgai.asta spune tot!
Bine ca eu primesc doar telefoane sa mi se spuna ce personalitate minunata are d-nul Geoana!
Zi grea cu al meu bolnav rau,febra mare,dureri de oase,etc...mai,dar avea dreptate Raluca,barbatii astia sunt mai rai ca si copii la boala-atat mai a oftat si al meu.Si eu toata ziua nu am stat,dus copil la scoala,luat,dus la dentist,apoi la pian,facut mancare,baie la copii...nu mai pot de spate.Bine ca maine ma duc la dr sa vad ce zice..nu cred ca e tocmai bine ca am avut zilele astea niste dureri nasoale,cred ca erau contractii!
Ce sa mai zic??Sam nu e fitzos la mancare,in seara asta a devorat singur tiramisu ce ii ramasese lui David in farfurioara-eu eram la bucatarie,al meu bolea in pat,David se juca iar Sam balota tiramisu cu ce putea:i-am facut cateva poze tari de tot!Drept urmare o ora s-a foit si invartit in pat,ba chiar vroia sa plece.
Hai va ca-s terminata

Simo cu ,mami de DAVIDsi de SAM




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Inca 2 si ma duc:
Bine ai venit pe lume NADIA!!
Vali,ce grasunel ai acolo in burtica!Eu zic ca tot ce papi se pune pe el,nu pe tine

Simo cu ,mami de DAVIDsi de SAM




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Daca nici acum nu e evident cat de slab, de incompetent, dededee..nu mai am cuvinte....e Geoana...mi s-a facut asa o mila de el, cum a putut sa il zobeasca Basescu, vai! Si femeia lui isi facea botul si dadea semeseuri, cand ala era in bataia pustii lui Basescu?!!? Si statea cu fundul la el, in pauza Iar Vantu acum este aberant, pe Realitatea! Zat! Abia astept sa se termine alegerile astea, sa vina alegerile anticipate, sa nu o mai vad pe Maia Morgenstern si pe Mircea Diaconu acolo...oooof

Deci daca presimtiti bine ca iese Geoana, nu mai am niciun dubiu ca sunt rau, dar rau cu pluta pe lumea asta!

Luny, Zoze, Ariel, multa multa sanatate!

Sovi Cred ca era din banii lu' Vantu japoneza aia, in memoria zilelor bune ale lui Nicolae Popa, ca tare bine i-o fi fost pe unde a fost

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

sovi ff tare cu lumanarea!
simo, ai grija de tine... tre sa-l vedem pe Sam cu tiramisu

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Ca imi aduse aminte Simo de galetile lu' Ariel: avem la tara una portocalie, primita de socra-miu, p-aia rosie a refuzat-o . Tot satul are cate doua galeti noi, acum.

Simo, ai grija cu contractiile alea , ca nu e ok. Unde-s pozele?

Bine ai venit pe lumea, Nadia! Sa fii sanatoasa si sa ai o viata frumoasa ca-n povesti! Felicitari, Carmen! Felicitari, Ursulica!

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

olgule sunt de aceeasi parere cu tine, nu a avut nimic de zis G..mie mi-e clar ca e doar o marioneta scoasa la-naintare de catre adevaratii 'grei' din spate..aia ar conduce TOT in eventualitatea in care papariciul asta ajunge presedinte, aia ne-ar vinde tara cu totul, si ar prospera linistiti ei si acolitii lor..noi, sa ne rugam la Dumnezeu sa avem ce pune pe masa..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Bai, cat de cretini ne cred astia??

Ati vazut ce abereaza Vantu??

http://www.hotnews.ro/stiri-politic-6611620-vantu-geoana-venit-mine-relaxeze-palavragit-gramada-basescu-intalnit-prima-oara-2004-intr-parcare-3-dimineata-ascundeam-securitatea-lui-nastase.htm





_
Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)





Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim (A. Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Cami, da, i-am auzit in direct declaratia lu' Vantu...cica sunt prieteni, de fapt, se relaxau aseara impreuna! Halal prieten Geoana, ala care te face malefic cu o zi inainte si spune chiar in seara asta ca nu ii place de tine...de asta am zis "zat".

Rad de CTP, cum il taxeaza pentru "mai aveti decat trei zile de mandat" si pentru "care" in loc de "pe care". S-o exprima mai lesne in engleza, noah .

Ma duc in pat, desi n-am somn, n-am stare, am senzatia ca e cutremur la fiecare cinci minute ( nu glumesc, e oribila senzatia ).

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Magazin de modelism

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

salut

sanatate multa puiutilor bolnaviori mihaitza,mufarinul ,teo si sofi

mimo,olga,sovi ..la noi in oras predomina psd-isti...mie mi-e groaza de ce ne rezerva viitorul..si eu vreau sa emigrez si cat mai departe sa nu mai aud de romania...dar ce sa ma fac ,cu cine sa ma inteleg ca al meu e tare patriot si dependoparents...

simo tu ai grija ce faci cu atata "fataiala"..acele dureri sunt de la nestarea pe acre o ai...stiu ca sunt lucruri pe care trebuie sa le faci dar ce tine de casa incearca sa o rogi pe mami tau sa te ajute nu e de gluma cu cerclajul...

blankar andru meu de cand l-am nascut numai la orizontala a papacit...ff ra ,cand avea momente si sugea la tzitzi il tineam in brate,nu a suportat sa fie tinut in brate,"sufocat"...ii place sa fie liber...nu cred ca-s adevarate vorbele dr tau..nu stiu ce sa zic...eu iti spun din propria experienta..mananca si cu capul intr-o parte si pe spate...si nu am avut nici o problema...si nici nu mi-a zis nimeni ca nu-i bine...

ursuletule sa-ti traiasca nepotica,sa fie sanatoasa si papacioasa...

mimo eu sunt moarta dupa supitele de gaina/pui de tara...chiar azi am facut una...de papaica nici eu nu mai stiu ce sa mai gatesc..andru nu mananca fructele amestecate cu iaurt sau facute budinca..nu-i plac...asa ca pica acest meniu desi imi suna tare bine...cum sa-l fac sa papaceasca...

cum sa-l fac sa papaceasca ca pana acum 2 zile..si azi a facut anzuri... ce o avea copilasu meu....sper sa-si revina si sa nu fie nimic grav....

ce credeti ca fac acum ..ascult magic fm..e super tare...





RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

aaaa sovi ,olga pentru informatiile despre tuse ,raceli..mi-am notat tot ca nu se stie nicodata cum am nevoie..sper sa nu dar e bine de stiut

acum va pup ..ma duc si eu in patuc ca mi-e cam raut,au venit niste musafiri nepoftiti si nu ma simt prea bine



RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput