Puiuti de Randunici 2008!! (339)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

salutti
nu de mult ne-am intors de la Timisoara
orl istul ne-a linistiy ca nu are nici o problema Marc
cu inghititul din moment ce mananca culcat pe o parte
dar va avea daca continui sa ii dau asa
dar el nu vrea frate numai asa
l-am tinut infometat 6 ore si nu a vrut sub nici o
forma bibele din alta pozitie
am inceput sa ma bucur ca mananca si il tin acu
la foame
ia spuneti-mi mie va rog cati dintre puiutii de randunici
a mancat culcat pe o parte( LA ORIZONTALA 100 LA SUTA)
el a zis ca o sa faca otita daca continui sa ii dau in pozitia asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

eu nu am feelingul asta...chiarnu pot sa admit ca exista oameni care sa se lase pacaliti de Pinocchio....iar de va fi asa...alice, ma iei cu tine?
noroc ca am decis sa nu mai fiu bugetara...caci de va iesi G. si cu Patriciu in spinare....4 din 5 bugetari vor fi someri...sunt curioasa insa cine le va plati somajul si cine va acoperi volumul lor de munca...
da, ca mic intreprinzator voi fi pe lista neagra, caci asa a propus patriciu sa rezolve criza. sa le dea la cap la cei mici, ca sa poata el huzuri. de parca poate sa-l mai opreasca careva daca iese G. ...
alice, ma iei cu tine????



mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Blanka, nu scriu asta nici ca sa te incurajez, nici ca sa te linistesc... Matei a supt de la 3 luni pana la final cam 95% stand cand pe o parte, cand pe cealalta. Ma gandesc inca ca este putin diferit cu biberonul. Si sa stii ca si el a fost foarte tipicar cu pozitiile de supt, greu am reusit sa ii dau si in alte pozitii... Macar v-ati linisiti ca nu are nimic dpdv fizic.

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

zoze
..mi-ai adus aminte, am uitat sa-i fac siropul de ceapa
..uf, si-a revenit Memelutza mea, vorbeste, il intereseaza chestii, era apatic si se freca pe burtica si avea un discomfort de muream de inima langa el amandoi, nu stiam ce sa-i facem..i-am tot spus sa faca kk, ne scremeam si noi pe langa el si uite ca a functionat, incredibil..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Blanka -Antonia si acum bea laptele din biberon, perfect intinsa pe spate, de cele mai multe ori cu capul intr-o parte, dar nu chiar cu obrazul lipit de saltea, cam la 45 de grade ...

Luny, Zoze o noapte usoara va doresc! Si multa sanatate puilor bolnaviori!



Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88dd200ced1b3702292712&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">A trecut un an...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

luny, toanta ce sunt...data viitoare, pune-i un supozitor cu glicerina pt copii si se rezolva rapid. si pt gaze, tot acum mi-am amintit...., putin bicarbonat de sodiu in apa. cam un sfert de ligurita intr-un pahar mic.

zoze te faci tu mare

sov, pe lentilele fisurate.

blanka, bine ca te-ai linistit...ciudat mod de a papa, dar asa e cu picii, au tabieturi.

sa nu mai aud de oscillokakamaka niciodata!!! am inghitit de aseara pana acum 8 tuburi si...varza, sunt varza murata! cobza! vad ca nici influcid nu ma ajuta.... nu mai am miros, imi simt capul umflat, mai ales de la nas in sus si mi s-au umflat acum si ganglionii submaxilari si ma dor de mor. ce mama lui de virus am luat iar si de unde???? Doamne ajuta sa nu ia puii mei!





mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

VREAU SA EMIGREEEEEZ!!!. Da' nu aici pe-aproape, in Noua Zeelanda, la capatul pamantului m-as duce

Zoze, Luny, multa sanatate puilor. Sa aveti o noapte usoara





_
Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)





Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim (A. Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Ariel- multa sanatate , mami!

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88dd200ced1b3702292712&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">A trecut un an...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

multumim, fete dragi
a adormit si el de vre 15 min...ma termina haraiala aia, sper sa nu fie nasol, doar mucozitati..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Olgutzika




PS Am primit aseara un cadou de la Dl. Geoana, o sticla de suc, un chil de malai si o japoneza. Raspunsese Radu la usa, si tigan cum e, nu a zis nu .



si apoi n-au venit oamenii lui base sa ofere o lumanare de infipt in japoneza?

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=293160224b605501d6e9fd" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") nasterea Anei, 03.09.09 .... povestioara

Mergi la inceput