Bobocei de sept-oct 2008 (226)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

A iesit minunata papa aseara Va multumesc pentru retete

Kllemi nu am nimik de anuntat

Paula distractie placuta la Baile Felix !!!!!! Ce frumos

Nocom da ai facut ceva cumparaturi

Lavinia inca nu am verificat mail-ul , te anunt cum verific daca e acolo

July Woooow !!!!!!!!!!!! Sarcina usoara si bebel sanatos !!!! Si stateai ascunsa, nu ziceai nimik

Lumi sarcina usoara prietenei tale !!!!!

Anca ma bucur ca nepotica e acasa ! Sa dea DD sa fie bine si la colon
Multa sanatate , sa treaca repede gatul

cuscra nu ma pricep la orezul cu legume de care intrebai si in ziua aia bucatarul nostru a avut o problema in familie si si-a luat liber . Imi pare rau

Angelyna mi-a mai ramas tochitura , iti trimit o portie mare
Offf iar mucisori Sper sa nu se repete istoria de anul trecut Sanatate multa !!!!

Ramo nu ingrosati randurile muciosilor ca nu va sta bine Multa sanatate Andei ! Noi am pus Pivalone in nasuc. E spray, deci usor de utilizat la bebe

Lumi si eu te pup pe tine






Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Si pentru ca de la 1 decembrie e oficial, incep si eu sa lucrez. Part time , de aceea am si acceptat oferta Sambata , duminca si luni sunt la targul de produse cosmetice Sunt convinsa ca tati se va descurca cu David, mai ales ca e si Tina si mama acasa

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

abe activeaza PM ul din profilul tau.

angy mai dar de cat timp e Crinutza bolnavioara?Nici noua nu ne-au trecut mucii, de 10 zile avem.

ramo ser fiziologic folosesc eu la greu pt muci, o ajuta sa ii iasa mai repede din nasuc.

anca nu se poate face nimic cu amigdalele tale?Nu ti s-a propus sa le scoti?Sanatate multa!

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

JULY felicitari!!!!!!!!!!!!O sarcina usoara si un bebe sanatos!!!!!!


de Luca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Anca , Lavinia puii sunt in clip

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Clau multam de link referitor la sanie, chiar la un model asa ma gandeam si eu

Stiu ca nu este indicat mierea...insa ce pot sa fac???Deja am bagat la siropuri si alte natii de medicamente in ea ca scrie farmacie pe mine

Va multumesc mult mult de tot pt suport , da' sincer nu mai pot, imi vine sa imi dau palme in cap ca am iesit afara....la cat statea ea afara si acum din raceala in raceala...stiu ca nu e la fel insa tot raman ingrijorata

300 sa iti fie de bine vopsitul si sa treaca mucii

Anca gargara cu apa si sare (dar grunjoasa) si trece imediat

Babytza se va descurca tati, ai sa vezi

Nikolici am batut recordul si ocupat locul I ...abia ii trecuse raceala care a tinut-o 2 saptamani si ceva iar acum din nou

Ma duc sa fac mancare si sa termin cu spalatul


de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Babytza bafta la munca!Pot sa te intreb ce faci la targul de cosmetice? Cu siguranta tati se va descurca.
De fapt vreau sa intreb daca exista vreo cale de a face diferenta intre un parfum original si un fake? Am comandat un parfum pe net si as vrea sa stiu cand il desfac in fata curierului daca este ceva la care sa ma uit

www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Mai eu pe-asta cu mierea pana la 3 ani n-o inghit si pace. Hai, motivele de pana la 1 an mai sunt cum mai sunt.

Ange multa sanatate, cu siguranta n-o sa ajungeti prin spitale; nu te mai invinovati ca aiscos-o pe afara, e normal sa mai isa si ea; sa stiic adaca are imunitatea scazuta e posibil sa-ti raceasca siin casa de la un virus aparent inofensiv adus de cineva din familie. Iesitul la aer este benefic, indiferent de cat de frigar fi. noi chiar acum ne pregatim sa iesim; n-o sa mergem in parculet dar facem o vizita la farmacie, ne plimbam, vedem noi.

Babyzta pivalone asta usuca mucii sau desfunda nasul? M-ar interesa ceva care desfuda repede in caz ca nu poate respira noaptea. In afara de Karvol de care stiu deja.

Nicole eu am nazomer, ser o sa cumpar acum sau un alt nazomer fara spray ca o enerveaza cumplit (adevarul e ca si pe mine ma jeneaza uneori).

Care e doza maxima e vitamina C ? Eu stiam ca surplusul se elimina prin pishu dar v-am tot auzit cu o doza maxima...

Ramona, de Anda Teodora din 10.10.2008
b de la bebe, blog...

www.designultau.ro/web/vezi_imagine.php?id=2312" target="_blank">Votati mobila 1
www.designultau.ro/web/vezi_imagine.php?id=2311" target="_blank">Votati mobila 2
www.designultau.ro/web/vezi_imagine.php?id=2310" target="_blank">Votati mobila 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Babytza, andy_g, bafta mare la joburi!

Si eu colaborez cu cineva dar de-acasa si ocazional. Oeicum e ceva ce-mi place macar, nikole stie

Ramona, de Anda Teodora din 10.10.2008
b de la bebe, blog...

www.designultau.ro/web/vezi_imagine.php?id=2312" target="_blank">Votati mobila 1
www.designultau.ro/web/vezi_imagine.php?id=2311" target="_blank">Votati mobila 2
www.designultau.ro/web/vezi_imagine.php?id=2310" target="_blank">Votati mobila 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

nu sunt la curent cu tot ce ati scris, dar am citit...
felicitari JULY!!!!! sa fie intr-un ceas bun si sa-ti dea DD o sarcina usoara si 2 copilashi sanatosi si voiosi (2 cu tot cu Maia:))

Mergi la inceput