Breaking news; Caseta cu copilul

Breaking news; Caseta cu copilul | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Asta seara, la ora 19 ora Romaniei, Basescu anunta expertiza Institutul National de Expertize Criminalistice.

sunt curioasa cum va spala presa aceasta mare pata pe obrazul jurnalistilor...si cum va reactiona justitiarul Razvan Dumitrescu...probabil vor umple iar studioul niste pesedei care vor tine-o pe a lor...



**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Expertii internationali au spus ca le trebuie timp sa dea un verdict, nicicum in cateva zile...

Institutul National de Criminalistica vad ca e ceva mai performant .....Sa mai spun ca tine de Ministerul de Interne, care e la PDL?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii
sunt curioasa cum va spala presa aceasta mare pata pe obrazul jurnalistilor...si cum va reactiona justitiatul Razvan Dumitrescu...


{ Ete fleoshc! Nu o se intample absolut nimic. Vor zice despre expertul din Ministerul Justitiei ca e Homo Sapiens la fel ca Monica Macovei. Q.E.D.! Expertiza trucajului e trucata.

In schimb sint niste oameni pe aici care vor lasa sa le scape un indelung hmmmmm vazand fragmente din viitorul ce le poate fi adus de decizia lor de duminica.} QED



Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii
sunt curioasa cum va reactiona justitiarul Razvan Dumitrescu...




Prin ce a fost justitiar Razvan Dumitrescu? A dat el verdicte de capul lui? A facut ce trebuia facut: l-a intrebat intai pe incriminat, inainte de a acuza de ceva, iar reactia incriminatului am vazut-o cu totii , ca doar nu o sa spuneti ca si asta a fost trucata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

Copiloi, interventiile tale sunt hilare.
Cum sa le trebuiasca unor experti mai mult de cateva zile pentru a expertiza un film de 13 secunde???
Da, normal, numai daca expertiza era facuta de dl Iliescu Ilici, era OK pentru tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Eu am facut un exercitiu de imaginatie
Ca Basescu va anunta ca expertii au declarat ca nu e nici un trucaj

Alta intrebare: de ce anunta Basescu si nu expertii direct?



Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana spune:

Copiloi, am vesti bune pentru voi - am aflat ca de maine scot caseta cu violul din 1973. E filmata color dar victima avea un pix performant cu camera in chiloti. si il incrineaza clar pe Basescu.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

sirimie, la naiba, ce ne mai trebuie experti in tara asta cand tu si marean vanghelie stiti totul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Intrebare de 1000 de puncte :

Institutul de Criminalistica a zis AZI asa:

Mentionam ca rezultatul avizului poate fi facut public doar de catre autoritatea care l-a solicitat

Atunci de ce a informat www.hotnews.ro/stiri-politic-6587069-video-traian-basescu-gardianul-realitatea-afla-posesia-avizului-institutului-national-expertize-care-demonstreaza-filmul-mine-este-trucat.htm" target="_blank">Basescu acu' cateva zile, ca Realitatea si Gardianul au deja avizul?

Eu nu intelesesem ca Realitatea si/sau Gardianul au cerut experiza de la Institutul National de Expertize Criminalistice.

Deci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii
sunt curioasa cum va reactiona justitiarul Razvan Dumitrescu...


Prin ce a fost justitiar Razvan Dumitrescu? A dat el verdicte de capul lui? A facut ce trebuia facut: l-a intrebat intai pe incriminat, inainte de a acuza de ceva, iar reactia incriminatului am vazut-o cu totii , ca doar nu o sa spuneti ca si asta a fost trucata


Vai, va rog, va rog, nu va luati de Razvan Dumitrescu, un jurnalist mai profesionist nu cred ca avem . Este o valoare! Ar trebui sa patenteze proba cu coala de hartie peste mainile care nu se misca! Ce idee geniala, dom'ne, cre' ca o sa le treaca in curand si politicienilor prin cap sa apeleze la metoda asta si e pacat sa nu fie aparata la OSIM de un patent ceva. Il intreaba jurnalistul pe politician cum a fost in-nu-stiu-ce-situatie, scoate omul politic o coala si demonstreaza cum a fost. Aaaaahhhh, ce liniste o sa fie atunci!

Edit ca de emotie am scris "profesional" in loc de "profesionist".

Mergi la inceput
Mergi la inceput