După alegeri: regimul Patriciu-Vīntu

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zanabuna spune:

Daca ar iesi mafiotii astia de Patriciu si Vantu , o sa fie o liniste , dar o liniste ...o sa se fure ce mai e de furat fara dosare , iar noi, noi romanii..........nu cred ca s-ar perpeli noaptea in pat acesti mafioti de grija pensiilor ale alocatiilor pt copii, de grija educatiei ,osa fie vai de noi cu Geoana , fereasca D-zeu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Copiloi, fiecare are dreptul sa scrie cat vrea pe acest forum. Te rog sa lasi oamenii in pace, parerile lor conteaza chiar daca au mai putine mesaje decat tine. Numarul de postari nu iti da dreptul sa li se adresezi malitios, atentie, e un avertisment.

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Copiloi, fiecare are dreptul sa scrie cat vrea pe acest forum. Te rog sa lasi oamenii in pace, parerile lor conteaza chiar daca au mai putine mesaje decat tine. Numarul de postari nu iti da dreptul sa li se adresezi malitios, atentie, e un avertisment.

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |


Eram sigura ca voi primi avertisment! Cand altii s-au legat de cat scriu eu, de ce nu s-au dat avertismente?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Mda........cand vad cate un subiect deschis de cate un nick din asta care are la activ 0.06 mesaje pe zi.....si care trosc-plosc ii arde de regimu X sau Y......nu ma pot gandi decat la......(a se completa dupa plac).




Te adancesti din ce in ce mai tare...merita Geoana?

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Mda........cand vad cate un subiect deschis de cate un nick din asta care are la activ 0.06 mesaje pe zi.....si care trosc-plosc ii arde de regimu X sau Y......nu ma pot gandi decat la......(a se completa dupa plac).




Te adancesti din ce in ce mai tare...merita Geoana?

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde



Rufus, stiu ca esti amarat, AMR=4 zile, dar lasa, nu-mi mai tine evidenta cotelor adancirilor mele.

Votul meu pentru Geoana e votul meu pentru Johannis!

Apropo, nu esti pe OTV? E Boc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Mda........cand vad cate un subiect deschis de cate un nick din asta care are la activ 0.06 mesaje pe zi.....si care trosc-plosc ii arde de regimu X sau Y......nu ma pot gandi decat la......(a se completa dupa plac).




Te adancesti din ce in ce mai tare...merita Geoana?

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008



Rufus, stiu ca esti amarat, AMR=4 zile, dar lasa, nu-mi mai tine evidenta cotelor adancirilor mele.

Votul meu pentru Geoana e votul meu pentru Johannis!

Apropo, nu esti pe OTV? E Boc!


Nu te speria...nu-ti tin nimic!
Fa ce vrei pentru Johannis...dar n-ai putea s-o faci mai pe muteste???

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Eu cred ca indiferent cine va fi ales presedinte, diferenta o va face guvernul care se va instala. Daca e unul cu oameni capabili, o sa fie bine. Daca nu, n-o sa fie bine.

Care partide pare sa vrea sa formeze un guvern capabil? PSD vrea cu PNL pe Johannis in timp ce PDL vrea pe Negoita in formula curenta care a esuat pina acum.

Ironia e ca au separat alegerile parlamentare de cele prezidentiale anume ca sa fie separat - parlamentul (si guvernul) intr-un an, presedintele in alt an. Ce au reusit: 2 ani de campanie electorala pentru acelasi lucru. Pentru ca acum nu avem nici guvern si gurile rele spun ca ar trebui dizolvat si parlamentul...

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Prima capatana retezata de regimul Patriciu-Vantu: www.mediafax.ro/politic/geoana-probabil-ca-o-voi-schimba-pe-kovesi-nu-si-pe-morar-5150419" target="_blank">baschetbalista.

Prima dihanie promovata...Lidia Barbulescu.

Primul ministru dat ca cert: vesnicul dinozaur universitar, elita nulitatilor: Marga.

Hai ca incepe bine! :)

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid


Hai ca incepe bine! :)



Aparent te-ai resemnat

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

aici Geoana merge serveabil la Vantu acasa, aseara.
http://www.hotnews.ro/stiri-esential-6608524-intalnit-geoana-vantu-miercuri-seara.htm

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput