Fiv in Ungaria 80

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

sami multumesc .Nici nu stiu ce sa fac.Sa mai astept sau sa ii mai scriu odata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

pamy...eu am avut odata probleme cu adresa de yahoo...si primeam "failure notice" cand ii trimiteam mail lu' dr. K...si pana sa vad mailurile intoarse...asa am zis si eu, ca nu-mi raspunde.
nush' ce sa zic...mai asteapta o zi daca se mai poate...sau intra pe site-ul clinicii si trimite-i mail din pagina de acolo...am senzatia ca oricum numai el acceseaza adresa respectiva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

am dat o tura cu masina, am crezut ca au aprins beculetele, dar..ciuciu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daria08 spune:

Fetelor, spuneti-mi si mei daca e ok sa faci analizele hormonale daca esti racita, pls. Ca ar trebui sa le fac maine si ma bantuie o viroza urata de cateva zile. Multumesc mult si o seara faina. va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patricia spune:

Alina unde esti? De ce nu dai nici o veste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

daria...cred ca-i ok sa faci hormonalele cu tot cu raceala.

mirela...si noi vroiam sa iesim la beculetze...da nush' de unde a aflat Gabi ca se aprind pe 6 Decembrie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Espe stai linistita, vei primi sms. Sa dea Dumnezeu sa fie cum zici tu.
Fetelor, am o durere de cap de nu va zic. Cred ca de la starea pe care o am. Sincer imi este teama. Teama de rezultatul analizei.

Cu teama sau fara teama, maine dimineata ma duc la analiza, asa ca nu-mi ramane decat sa ma rog la Dumnezeu sa fie un rezultat bun.

Va pup si ne auzim maine.

Dumnezeu este alaturi de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata

vio hai cu beta mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Violeta, avem mare nevoie sa reusesti! Succes! Sa ai un beta frumos, sarcina usoara si sa ne pui poze cu bb!

incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Espe spune:

Violeta, hai cu sms-ul ala ca ma lasa nervii, de dimineata umblu cu telef in mana!!!! zici ca eu am facut beta! Vezi sa tastezi toate cifrele, sa nu ratezi vreuna si sa-mi stea inima ca e beta mic!

Mergi la inceput