Timisoara Impreuna (164) Decembrie

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

silvana, cu ce nuanta de roscat te-ai facut am vrut sa te intreb de-aseara...imi place tare mult...in realitate este asa cum e culoarea vinetei?

timisorencele



Monica-Elizabet

Retete in imagini



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Stiti vreun cabinet aproape de complex unde pot sa imi iau o analiza din gat?ca nu ma simt prea bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Vicki...mersi mult...cu cea de lux..ce sa zic mi-am clatit ochii ...arta nu gluma..acu tre sa vad ce combinatie ii trag...

Deya ti departe traianul?...are bioclinica punct de recoltare acolo...

va pup pe toate...mai ales bolnaviorii..

mihi 34

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Deiule, si in Balcescu este laborator, langa cofetarie!

din categoria 'fata mea e dinamita', azi incarcand s-o imbrac sa iesim:

-Ale, poti sa stai linistita 5 minute?
raspuns categoric:
-Da! - 5 minute!


si din categoria 'toti avem un sef':

-mergem la lucru la tati?
-mergem da' nu acum, ca acolo e seful lui si nu putem acum!
-tu ai sef, mami?
-da...
-si eu am sef...
-tu ai sef? pe cine, mami???
-pe Luana!

(H)ana..habar n-am de unde a scos-o pe asta

dada, si are o treaba cu vocalele, Ana e Hana, Anda e Handa, inimioarele-s hinimioare si asa mai departe...

mai stiti filmul www.youtube.com/watch?v=8Dx5Lep2ITg" target="_blank">asta?? ...sa fi vazut uimirea de pe ochii ei...nu misca un fir de par...azi a fost o zi tare faina!
imi pare ca se schimba in fiecare zi si se face tot mai frumoasa! s-a ingrasat si pe sambata musai sa schimbam garderoba, s-a lungit mult de cand am adus-o acasa!

silva, imi place cum iti sta. mai ales cand ai zambetul la tine
Mihi, ce perioada ti-ai alessss...e complet nebunie acuma peste tot...toti vor pana de sarbatori sa dea din bici succesuri maxime sa gasesti ce-ti doresti
danitin, cum a iesit sedinta??
andanii, puii sunt mici inca, nu i-am dat ca au 3 saptamani dar azi am dat (pe hartie deocamdata) primul pui, ca-l mai lasa langa Maia inca 2 saptamani..deci vine undeva inainte de Craciun si-l ia.
Geta, multa sanatate lui Alex si voua

somn cu vise colorate sa aveti!

mamica de Alexandra Ioana nascuta din inima, crescuta in suflet
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Monica, da da exact aia e culoarea, dar jur ca nu stiu ce marca era, daca vad cutia sigur o recunosc

Beyyyy m-am cumintit deaia nu m-am facut roscatu ala turbat desi mi-ar fi placut si mie putin mai deschis ... data viitoare



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

neata fetele ... cine doreste un pahar de lapte cu inka

mariaa ce fain suna dialogurile voastre
or fi vorbit fetele intre ele despre sefi ... cine stie cum a facut ea legatura ca Luana ii e sef .... ce fain

mihi hotarat mobila ???

restul fetelor pupici miiii

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Va salut si eu....Simonelule,pupa Hana Ghioceaua titirez,cu foc si apasat...!!!
Io...fac spume la gura..."Lignitul" mamii lui azi si maine...basca alte treburi...asa ca va salut din mers si va doresc un vichend la superlativ!Si sa fiti cuminti,buey,ca sa nu va puna Mos Micolae betisoare in papuci!
Hai pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

pup Hana (Montana??) si nervi creti sa le razbesti pe toate!
Andanii, cred ca a ramas marcat/impresionata de Luana de la prima intalneala dintre ele

ce vrea ghioceaua noastra ??

- ar vrea 'baieti de masinute' si 'de fetite de papusi'...imi ramane o zi si-o noapte sa descifrez mesajul

o zi cu muuuuuult soareeeee sa aveti







mamica de Alexandra Ioana nascuta din inima, crescuta in suflet
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mariaa

pup Hana (Montana??) si nervi creti sa le razbesti pe toate!
Andanii, cred ca a ramas marcat/impresionata de Luana de la prima intalneala dintre ele

ce vrea ghioceaua noastra ??

- ar vrea 'baieti de masinute' si 'de fetite de papusi'...imi ramane o zi si-o noapte sa descifrez mesajul

o zi cu muuuuuult soareeeee sa aveti







mamica de Alexandra Ioana nascuta din inima, crescuta in suflet
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor


Pai simplu Simo...vrea masinute (de baieti) si papusi (de fetite) => vrea si masinute si papusi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

multumesc silvana de raspuns, apai cu ala ma fac si eu da-mi iese mai deschis fiindca e vopsea din aia fara amoniac...imi placea mult al tau deci tre' sa fie vopsea, vopsea ca sa fie mai intens...

pe toate

Monica-Elizabet

Retete in imagini



Mergi la inceput