Timisoara Impreuna (164) Decembrie

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

m-am trezit ca de la 5 are Lori dansuri populare si l-am trimis cu o colega...da cred ca as putea dormi o zi intreaga...

Da vine Craciunul...si la faza cu Arpi m-am emotionat...si parca m-am trezit... uitasem de ce ma bucura luna decembrie...uitasem esentza...Isus...pruncul sfant...noroc cu copiii astia ca ne mai amintesc sensul vietzii si ne arata bucuria vietii...acu tre sa vad la ce renuntz si io...Lori a renuntat la televizor si calculator..

Silva...de tuns te-ai tuns sau numa te-ai vopsit?...Lori inca mai crede in mosu...Lui Mos nicolaie i-a trimis demult scrisoare...

Mariuk zici ca pregatiti ghetutele...ce-si doreste Ghiocica?

Andanii...copii sarmani gasim numa sa-i cautam...mama a luat si ghiara si puterea...cu ghiara mi-am dat si io o data si a fost ok


deya...asa am fost si io...din cauza curajului n-am ajuns un Star...in anu 1 cu distonocalm mergeam la examen...


Anda...sotronel zici...fain... faine poze... de 1 dec ne-am jucat monopoly...

Dani...povesti dulci mai vrem...cu masina fugiti voi la viena?...daca da cum apucati sa faceti atattea in asa timp scurt...cate ore sunt pana acolo?...


doris...la cat o culci pe Ines?noi la 9 -10...

ana ...iar disparusi...faci placinta la ora asta...ia sa-mi dai si mie o reteta..

vicki...tu disparusi de tot...

Aiduk...cumva tre sa va vad...ca fusai geloasa pe anda ...cand vazui pozele...cum tinea foca in brate...adevaru e ca mi dor de puiu meu de mor...

getuka pupici...esti o dulce ca de obicei...

pup si pe cele ce ne citesc da nu scriu...

va pup pe toate ma duc sa pap o porocala..."mai aromata"...

mihi 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Multumesc, multumesc, multumesc ......

Ei, oi scrie eu si cartea aia, dar o pastrey asa, ca un fel de as in maneca, cand nu voi mai putea lucra sau nu voi mai avea unde, sa stiu ca am timp, nervi si posibilitatea sa mai fac ceva, comlicat, nu_

Mihi, cu Loganelul mergem. Facem 6 ore jumate, cu opririle de rigoare, inclusiv pisaceli, ca bea Lori la apa pe drum, zici ca+i tulumba ....

De data asta am plecat din Tm la 7 dimineata si am ajuns acolo la ... 12.30, tinand cont ca-s cu o ora in urma noastra. Ne-am cazat, ca de obicei, la gerhaus, la 20 de minute de Viena. Oprire scurta de lasat bagaje si mers la baie, asa ca pe la 14.00 eram in Viena. Shoping scurt, plimbare, intors la Gerhaus, despachetat, mers la restaurant intr-o localitate invecinata (la 5 minute cu masina). Pe la 22.00 ora lor eram in pat! A doua zi ne-am trezit la 8.30 - mic dejun, impachetat, pe la 10.30 eram inapoi in Viena. Am plecat de acolo pe la 16.30. Deci, timp destul pentru toate .... Problema e ca am descarcat pozele dar .... mare dezamagire! L-am lasat pe sotzior cu grija lor, si a facut vreo 6, asa, in dorul lelii... Cica, ce ne trebuie poze, ce, nu stim ce-am facut acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

seara buna fetelor,
Doamne Aida cat de dulce poate sa fie foculitza mica si vorbareata... acum am reusit sa vad ceva poze cu voi a crescut mult si e frumushek foc si-un jmecherash...nu-i fie de deochi...parca face cu ochiul sa fie sanatos ca iubit am vazut ca e de toata lumea de la mic la strabunica

pe toate

Monica-Elizabet



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

na ca tot v-ati dus la culcare, m-am gandit sa va arat poze cu moa roscata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

'neata


noi bolim ... am fost ieri cu Alex la doctor si ne-a spus ca are un inceput de bronsita, prin urmare am primit antibiotic si alte cele ...
eu is racita de numa' ... asa ca bolim in familie

Silva da' tu te-ai vopsit cu ceva roscat mai inchis? ca apare aproape negru in poze, doar un pic se vede ca bate in roscat. oricum, mie imi place culoarea .. am vazut si pozele cu Paul, e un baiat atat de dragut

trupa vesela

Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Daca stai sa judeci oamenii, nu mai ai timp sa-i iubesti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

buna dimineata zuzelor

pe mine in continuare ma doare umarul, gatul , mana de nu mai pot , mi-am luat aseara ban gay ... sa vedem ce se-ntampla , deoacamdata nu simt nimic, nici o imbunatatire .... ar trebui sa merg la doctor ... da nici nu stiu la ce fel ... de cine apartine durerea asta ????

in alta ordine de idei ma tot pregatesc sa mai dau jos inca 10 kg si nu reusesc deloc .... miscarea lipseste complet in ultima vreme

stiti ce am contatat ... atata timp cat mergeam la sala nu ma durea nimic , de cand nu mai merg la sala ma dor toate , non stop am cate ceva ... asa cevaaa ... nu-mi vine sa cred .... face mult miscarea , intr-adevar

danitin cu sau fara pozici tot fain we ati avut ... plambareala , shoping , super
deya nasol ca esti asa , ar trebui sa lucrezi la psihic putin ... o sa pierzi mult din cauza asta ... nu-i deloc bine ... pacat , pacat si mai ales daca inveti si stii
aida e un scump foca mica, dulce rau .... tot l-as smotoci
doris cum sunteti ???
anda ti-a venit masa cu scaunele ???
geta ce rau imi pare de voi , nasoale sunt racelile astea ... esti acasa si tu cu ALEX??
mariaa imi plac la nebunie povestile despre ghiocel ,,, le astept si caut pe aici cateii i-ai impartit deja ???
silvana iti sta bine roscatul , da vorba getei e destul de inchisa nuata aia ... ma asteptam o nunata deschisa cum ne-ai aratat la un moment dat poze , tunsa scurt si rosie rosie
ana ?????? cucu ???? chiar nu ne mai zici nimic .... mi-e asa dor de postarile tale lungi si picante
mihi in luna decembrie trebuie renuntat la ceva ??? nu stiu ce zici tu ???

o zi buna sa aveti toate

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare! Daca ieri dadeam pe=afara de atata optimism si fericire, au avut grija stelele sa ma tempereze. ieri, venit in vizita inopinata si neoficiala al treilea big sef din ierarhia noastra. Si, in timp ce asista la jurnal, asa, pe locul limpede, tipul de la sunet a tras doua gherle majore. Seful a plecat razand, dar parca nu era rasul lui ... iar astazi urmeaza sedinta de analiza, ma-ntelegeti voi cam ce si cum..... Parea proasta e ca nu stiu cum sa-i fac pe colegii subordonati sa inteleaga ca trebuie sa se concentreze la ce fac, sa fie atenti, sa-si dea interesul ... e asa, un fel de delasare generala si concurs de cine se vaicareste si se plange mai mult de oboseala. Iar daca zic ceva mai pe sleau se uita urat la mine si ma bobmbane pe la colturi. Io stiu o treaba, imi place ce fac sau am nevoie de job-ul respectiv, imi dau silinta sa-mi fac treaba bine. Iar daca nu, plec, ca poate-i incurc pe altii ... se pare insa ca stilul asta de a gandi nu mai e la moda.

Bon, asta asa, scurt, descarcare in scop terapeutic ... Ana, astept cu dedicatie suturile de la tine!

Silva, si eu ma asteptam sa fie un roscat mai deschis. iti sta fain cu parul asa, mai lung....

Andanii, teoretic este ortopedul, acum nu stiu exact pe cine sa-ti recomand, exista clinica privata, JMP parca se numeste, e undeva in spatele strazii Brancoveanu cum vi de pe Doja, pe langa Sari neni - daca mai isi aminteste cineva de denumirea asta veche, restaurant Intim parca-i zice acum. Asa, groso modo, dupa cum descrii tu simptomele, ma gandesc ca s-a inflamat ceva in zona si apasa pe un nerv ... caldura si antiinflamatorii in cazul asta, dar iti dai seama ca diagnosticul meu e clar dupa ureche!

geta, sanatate multa tie si puiutzului ... offf, pacatoase mai sunt bolile astea. sa treaca repede.

Ma duc sa fac ceva smotru prin casa. A propos, voi v-ati apucat de curatenie generala deja? Poate daca fac miscare si-mi consum energia, imi trec si nervii legati de peripetiile de la serviciu!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Va salut...va multumesc tuturor celor ce ati intrebat de mine...eu lucrez pe plantatie , am de lucru cat China...nu stiu ce sa va zic...nu am apucat sa va citesc pe indelete...
Hai ca va pup si sa auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Mama cat am scris ieri...io tot caut acu mobila de buca...ca poate imi face nenea pna in craciun...asa ca aruncati cu linkuri cu modele incoa...

Azinoapte pe la 4 juma nu mai puteam dormi...incepe sa-mi fie frica incepe numaratoarea inversa...plus ca nu-i americanu...asa ca am prea mult timp liber si creierasul o ia pe artura....

va pup

mihi34

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mihi

Mama cat am scris ieri...io tot caut acu mobila de buca...ca poate imi face nenea pna in craciun...asa ca aruncati cu linkuri cu modele incoa...

Azinoapte pe la 4 juma nu mai puteam dormi...incepe sa-mi fie frica incepe numaratoarea inversa...plus ca nu-i americanu...asa ca am prea mult timp liber si creierasul o ia pe artura....

va pup

mihi34


http://www.mobexpert.ro/game.php?id=131&cid=5
http://www.mobexpert.ro/game.php?id=128&cid=5

http://www.mobila-pal.info/bucatarii.html

http://www.kitch.ro/bucatarie/bucatarie_artika.php

http://www.innova.ro/produse/casa/modern/bucatarii/

http://www.mobilalux.ro/category/Mobilier-locuinte/Bucatarii/10292.html

http://www.primodat.ro/wp-content/gallery/bucatarie/bucatarie%20,.JPG
http://www.primodat.ro/wp-content/gallery/bucatarie/mobila-bucatarie-dan2.jpg
http://www.primodat.ro/wp-content/gallery/bucatarie/mobila-bucatarie-dan.jpg

Mergi la inceput