Puiuti de Randunici 2008!! (338)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

LA MULTI ANI ROMANIA!!

Eu sarbatoresc prin munca ...., imediat ne apucam sa impodobim biroul, ascultam colinde, am comandat papica buna si net-ul sa traiasca azi!

Am vazut-o pe dansatoarea noastra frumoasa, Andra, m-a topit ca de obicei.

Aaaaa, si noi avem serbare fara parinti Macar nu trebuie sa mai investesc, le-a spus sa se imbrace in costumul de scoala. Or sa fie filmati si fiecare primeste o copie a cd-ului. Offff, offff!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Salut!

Eu nu spun "La multi ani, Romania!" pt ca nu simt, din pacate...


Dar spun romanilor de pretutindeni, "La multa, multa rabdare! Candva...va fi bine."

Sunt pe-aici...si atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Tuchi, am uitat sa-ti zic ca-mi place de mor cum arata Ili zburlita asa! Si barbatoiul tau e super! Asa e mah, Rebe e mica, mica, dar inimoasa!

Alice, ce-i cu tine? Esti necajita?

Sanatate multa lui So si lui Mihaita.

Ariel, pune-i vestuta lui Teo ca-i draguta rau. Eu caut sa i-o tot dau Rebeccai ca-i un ursulet scump in ea.

Voiam sa mai zic, dar oare ce??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Clau, , nu, nu-s necajita, ci doar scarbita de contextul politic (si nu numai) actual...Si nu-s in zilele cu limbarnitza. Imi revin. Rebe e delicioasa cu racii aia in mana!!! Mie nu mi-e frica de raci, in facultate mergeam si pescuiam...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

LA MULTI ANI, ROMANIA! SI....DESTEAPTA-TE ROMANE...AR FI CAZUL!

LA MULTI ANI, IOANA DRAGA! NUMAI FERICIRE SI SANATATE TIE SI CELOR DRAGI!


nicol, brrrrr, groaznic ce povestesti....bietul pisoi
vezi ca voi aduce eu costum de fulgusor...

tuchi...nu am fusta lunga, rosie. am avut ceva, dar era mare de ili.
mie tot mi se pare absurd cu carantina...caci nu au nicio greata sa primeasca copii raciti in diferite stadii, de la banal pana la tratament administrat de catre educatoare...aacum nu stiu daca si la voi e asa, insa la alex la gradi asa e..... eu recunosc, m-am enervat rau ultima data, caci am tras-o urat cu ea si cu tea cu laringita aia, eu nici acum nu mi-am revenit total din episodul ala, mai latru din cand in cand, drept care am refuzat sa o mai duc. adevarul ca m-a impulsionat si dr-a de la babes care mi-a zis ca e slabita tare dupa viroza aia si sa o tin acasa vreo 4 saptamani.
la faza asta mi-am cam pus familionul in cap, "ca pierde copilul!"...ce pierde frate? integralele? derivatele?, cred ca s-a suparat putin si irina, educatoarea, dar, efectiv, eu turbez daca mai vine acasa cu vreun carcaias. cum sta acasa, cum nu are nimic. cum ajunge la gradi, cum da iar de 5-6 copii cu tuse si muci si iar aduce un carcaias si-l da lui teo. nu mai pot frate asa!
si profit si eu ca e la gradi si poate trage chiulul la greu, ca de la anu'....s-a dus huzureala.

clau, am pus ieri coletul la posta, pe la pranz, dar au zis ca pleaca abia maine. cica ar ajunge vineri. ce m-au "distrat si alea la posta. in mod normal se ridica coletele la 12 si la 18. tipa imi zice ca nu se mai ridica alea de la 18, ca azi e zi libera!!!. tare, nu??? nu muncim maine, dar am inceput de azi la pranz...

cleme, astept poze cu "elf-ul".

avem juristi prin zona????? am dat de o lege referitoare la comercializarea cosmeticelor si m-a luat cu ameteala cand am citit-o. mi-o poate traduce cineva??? plsssss


mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ups, cum am uitat??
LA MULTI ANI IOANA!.

Ariel, da, asa e cu posta, aseara m-am trezit si eu ca trebuie sa ridic pachetul de la PT, dar se pare ca de fapt abia maine seara o sa reusesc cu ziua lor libera!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Clau, mi-am amintit ca am admirat-o pe Rebe, e o frumusete (ca si mami dealtfel), iar vestuta e o nebunie , vreau si eu!!!!Iar cu sarbatoritul prin munca si eu la fel, dar asta-i munca ??..sa asculti colinde si sa faci bradul???...vreau si eu la tine la servici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Sal'tare!!
Tot cu febra,da' macar am vazut parada Se pare ca febra i se trage de la gat-si eu sunt in pioneze..Multumim tata

copilasii frumosi-RB,Andra,VLD si STFN!!

LMA nu va urez ca nu-s patrioata-doar Ioanei

Va si ma retrag la orizontala ca nu se stie cat doarme PiTi si iar o iau din loc..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ralu, hai ca te astept, pregatesc o cafeluta, un piscotel, un colind, un globulet!

Zoze, sanatate si odihna placuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

La multi ani Romania sau RRomania!!!!!!!

La multi ani ANdreilor pe ieri !
si la multio ani IOana!



Poftiti la un pa'ar di jin si beri




Mergi la inceput