Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *116*

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Olga, chiar ieri imi spunea mama ca s-a uitat la nu stiu ce emisiune cu tema medicala la Antena 2 (exista asa ceva, sau am retinut aiurea?), iar medicul care era invitat, spunea ca prin fermentare, iaurtul si branza au alta compozitie decat laptele, de aceea astea doua se pot da la bebe, iar laptele integral nu. Mai zicea ca ficatul si cartofii noi se dau dupa 3 ani.

Eu nu-i iau papuci pana nu da semne de ridicat in picioare. Pana atunci, zau daca vad rostul.

Olga, iar ma intorc la tine. Deci Davidutu n-are nasuc. Stiu ca si fetita unor prieteni era fara nasuc si le-a spus doctorul, ca asta e motivul pt care ii fugea usor un ochi. Acum are si nas si sta si ochiul cum trebuie. Dar eu la David n-am vazut sa traga ochisorul intr-o parte, plus ca vad si un pic de nas.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.


In alta ordine de idei, m-am enervat o tura azi: stiti voi cizmulitele albastre de care v-am zis, de mi le-am luat in octombrie? Ei bine, au fost reduse cu peste 100 de lei. Asa patesc intotdeauna, la scurta vreme dupa ce-mi iau ceva, acelui ceva i se reduce pretzul


n-a vea farmec daca le cumparai acum

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

kea aici este emisiunea inregistrata

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Cum adica "nu are nas". Am citi si mai devreme la Oli, ca Davidutzu nu are nas. Ei, hodoronc tronc...Eu vad un copil intreg. Poate e vreo gaselnita de ultima ora a medicilor...
PS: Ptiuuuuu, Ilincuto, da' ce bine ca ai revenit. Apreciez preocuparile si cinste tie ca poti...cu copchila langa tine. Eu doar o revista, o foaie de tin langa mine in secunda doi e molfoita.


Poze Raru
Poze noi

INTALNIRE ESTICA GALATI

Un vot la somn de ingeras, va rog

Raru, tziparul lui mami
AM NEVOIE DE CODUL DE BARE AL PRODUSELOR HAPPY - VA ROG SA IMI DATI UN PM DACA SUNTETI DISPUSI SA IMI TRIMITETI. MULTUMESC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Fac eu cap nou????
Sa nu ma supraun iar cu cineva

fericita poze Maya Andreea
Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Citat:
citat din mesajul lui provista

kea aici este emisiunea inregistrata

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea





Provista

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mart.apr09 spune:

Capitol 117

Mergi la inceput