Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *116*

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns provista spune:

am o durere de cap... de nu mai vad nik...imi vine sa vars, ma dor ochii in cap,sper sa nu ma nimereasca o raceala

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21
Vreau sa va arat ceva super dragut my little fairy.

cum sta ea frumos si isi asteapta printzul

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui zsuzsu

buna ziua mamici si bb-ici
noi nu suntem prea bine- mai bine zis eu is racita cobza
inca ieri dimi nu am avut nimic dar deja spre dupamasa abia stateam in picioare
bag in mine paracetamol si vit c si ce se mai poate dar deocamdata nici un efect
nici nu ma plang de mine dar mie tare frica sa nu primeasca si piticii
si Dani e destul de sensibil si mai ales mie frica de Julia cum e si micuta numai asta nu-mi lipsea

ai mare grija de ei si de tine

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka
Gianina chiar acum 2 zile am fost la doctor. Avem in continuare canalul infundat, insa ne-a dat picaturi si o alifie sa dam in jurul ochisorului caci este putin inflamat. Nu se pune problema de o interventie, abia dupa ce implineste un an. Eu sper sa-i treaca pana atunci. Ne-a zis ca "nu avem nasuc" si trebuie sa asteptam sa ne creasca. Pana atunci mult ser si masaj.

sigur o sa fie bine dupa tratam...cu nasucul cat trebuie sa creasca? concureaza cu pinochio

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:

Adi se operaza luni acum pe 7, sper sa fie bine, ca am ceva emotii.


multa bafta la op si sa se refaca repede

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui andiaroro
am uitat sa va zic; avem si noi un dinte de sapt trecuta( la gasit dr de la cresa) si cica mai sunt multi pe teava...cum ne-a marait ultimele 2 nopti( nu eram invatati), cred ca vin si aia curand.

la mai multi si sanatosi

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

mai vin cu o intrebare existentiala:

cum este mai bine sa cumparam papuceii pentru bebe? sa se incheie cu siretei sau cu clapite cu arici?
ca de vre-o luna tot ma organizez sa-i cumpar micsunicii si n-am reusit sa-i iau decat niste sosetele antiderapante , la papucei am ajuns in ceata

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 7 luni


mie pantofii cu arici mi se par mai usor de incaltat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

vineri dimineata vreau sa merg la kidex. mai vine cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Ilincutooooooo pe de unde umbli?

Rares s-a culcat la 7 si ceva si inca doarme. Ma innebuneste. Nu stiu cum s-a intamplat de si-a schimbat programul de cateva zile. Trebuie sa fac ceva sa stie si el de zi de noapte.

Poze Raru
Poze noi

INTALNIRE ESTICA GALATI

Un vot la somn de ingeras, va rog

Raru, tziparul lui mami
AM NEVOIE DE CODUL DE BARE AL PRODUSELOR HAPPY - VA ROG SA IMI DATI UN PM DACA SUNTETI DISPUSI SA IMI TRIMITETI. MULTUMESC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Helou. Aci sunt, dar iar m-a apucat (re)cititul; recitesc "Conjuratia imbecililor" si rad ca o...imbecila. Citesc in pat cu Sophiphi langa mine si de cate ori izbucnesc in ras se uita la mine si rade si ea in hohote, imi vine s-o mananc!!! Tare ne mai distram. Io cand puna mana pe o carte n-o pot lasa din mana, fie ca o citesc pentru prima data, fie ca o recitesc.
In alta ordine de idei, m-am enervat o tura azi: stiti voi cizmulitele albastre de care v-am zis, de mi le-am luat in octombrie? Ei bine, au fost reduse cu peste 100 de lei. Asa patesc intotdeauna, la scurta vreme dupa ce-mi iau ceva, acelui ceva i se reduce pretzul, si nu ma invatz minte sa nu ma mai reped din prima! Ce sa fac, io-s cum zice Freddy Mercury intr-o melodie:"I want it all/ and I want it NOW!"

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
7luni

Mergi la inceput