Dovlecei de septembrie-octombrie 2009*16*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Manga Ebru a luat 6 cm in prima luna....atunci cand a luat si 1.8 kg in greutate....deci e posibil....
imi pare tare rau ca aveti probleme cu banutzii astia, am crezut ca numai in Romania fac astia figuri...uf, si iar trebuie sa-l intepe pe Aidan??! nenorocitii

ma duc sa incarc pozici si filmulete

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Aida multumim de poze si filmulet, Erik e adorabil. Ce dor ne-a fost de tine, sper sa ne si scri si cate ceva.

Raluk sper sa treci cu bine peste stresul cu lasatul lui Alex singur cateva ore, gandeste pozitiv, nu are ce sa pateasca in doua ore cat lipsesti. Vroiam sa te intreb ca tu esti experta in chestiile astea naturiste ce parere ai de acupunctura. Pe mine ma atrage sa fac cateva sedinte pentru durerile de spate si pt relaxare, stres, imbunatatirea somnului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



raluca_u multa sanatate piticului. off Doamne cate ati patimit si voi .. tin pumnii sa se termine cu ghinioanele astea.

raluk cum a fost la dr? ti-a dus dorul alexutul?

cristina ma crezi ca mi-au dat lacrimile la povestea voastra? desi relatia voastra a fost greu incercata, uite ca acum sunteti fericiti alaturi de cele doua minuni ale voastre. ai avut puterea sa ierti si sincer, cred ca ai procedat bine dandu-i o noua sansa.

poate ma apuc si eu sa va spun macar pe scurt .. suntem de aproape 13 ani impreuna din care 4 de casatorie .. eram copii cand ne-am cunoscut printr-o verisoara de-a lui .. are multe parti povestea noastra si ite incurcate si intrigi si minciuni pe ici pe colo (nu din partea noastra ci de la "prieteni") ..

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



nela sa-ti fie de bine tunsoarea!! vrem poze!!



Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Nela

avem si POZE NOI
cu filmuletele imi bat capul maine, cred...

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

FETELOR, eu am un balansoar din acela in care se sta in funduletz, aveti idee cam de la ce varsta as putea sa-l folsesc? banuiesc ca acum e prea devreme, ca nu e pozitia chiar ok pt ea....si din acceasi categorie, banuiesc ca si scaunelul acela pt baie tot cam pe atunci poate fi folosit, nu? cand incepe sa sta in funduletz macar sprijinita...?

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

de ce oare pe la ora asta vorbesc singura tot timpul?

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Selen sunteti niste frumoase amandoua. Ebru seamana din ce in ce mai mult cu tine mi se pare mie.
Am incercat sa va si votez, din nou. Prima data nu puteam sa dau voteaza profil si acum imi zice ca e codul invalid. Nu pot sa inteleg de ce naiba mai fac concursul




Monica de Minune Dragos Alexandru (26.08.2009)pe pamant si de INGERAS Andrei in ceruri

POVESTEA NOASTRA

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

selen si al meu e la fel si am inceput sa-l pun. in primele luni facuse injineru o inovatie ca sa stea intins, acum l-am pus normal. O sa fac o poza. Dupa 3 luni e ok sa incepi sa-l pui. pana la 3 tre sa stea la orizontala, eu asa stiu.




Monica de Minune Dragos Alexandru (26.08.2009)pe pamant si de INGERAS Andrei in ceruri

POVESTEA NOASTRA

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

multam Monica, astept si poza ...pai am facut ieri 3 luni yuppy, de-abia astept, sa vad ce reactie are

VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput