Ultrasii

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana07 spune:

Mda, si eu aveam mai multe pretentii....dar de unde nu e, nici Doamne-Doamne nu cere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Citat:
citat din mesajul lui ilse

Citat:
citat din mesajul lui sirimie

Citat:
citat din mesajul lui ilse

Mie in locul vostru, doamnelor, mi-ar fi rusine sa ma dau pntcd-ista, pnl-ista si alte d-astea si sa votez cu omu lui Ilici=comunistu comunistilor.
Rusinica!
[iconul cu batutul obrazului]



Si ma rog de ce sa nu respecti dreptul meu la o opinie divergenta? De ce trebuie mie sa imi fie rusine ca nu sint de acord cu tine?

Eu pot incerca sa te conving cu argumentele mele despre dreptatea mea, dar decizia este a ta. Daca iti spun eu sa te rusinezi ca nu esti de acord cu mine tu ce spui?


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei




sirimie lasa-ma...ma adresasesem fetelor pntcdiste=comunitse=pesediste=fara coloana vertebrala...ca doctrinele astea politice nu se pupa da deloc.

Cat despre parerea ta sincer mi se falfaie...m-ai urmarit aici la subforum, tu stai linistita si da-i inainte cu proslavirea lu Geoana si gasca ca nu candidez io.

Rusinea e ca nu mai aveti pic de demnitate, va dati pntcd-iste=de la dreapta politica si bateti matanii la icoane comuniste.
Fiti mai mandre, ce Dumnezeu, nu mai plecati capu de frica proverbului.



Eu sunt penelista. Hai, da-i drumul si spune niste argumente mai concrete, ca de astea rahitice m-am saturat sa te citesc. Iar daca tu ai impresia ca imi plec capul pentru ca se face o alianta, pe al tau trebuia sa-l cauti pe la picioare cand s-a aliat Baselu cu aceeasi dusmani. Ce zici, pastilele de memorie sunt au ba eficiente uneori?

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lum0880 spune:

Voi doua ( Roxana07 si Sirimie) ori sunteti platite de PSD, si daca e asa ar fi bine sa recunoasteti, macar imediat dupa alegeri, altfel riscati sa fiti luate drept persoane fara caracter, fara bun simt, de neincredere si pentru restul postarilor voastre pe acest forum. Eu sper ca va dati seama, ca in actuala postura sunteti penibile, atat prin limbaj cat si prin mesaj. Cred ca va cunoaste tot forumul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana07 spune:

Bine ca e forumul doar virtual, ca altfel ne alegeam si cu vreo "corectie" a la Base, asa...ca sa stim unde ne e locu' si cine e sefu'. Se vede ca-s "urmasii lui Traian, urmasii lui Traian Basescu" (copyright dubla ministereasa Elena Udrea).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lum0880

Voi doua ( Roxana07 si Sirimie) ori sunteti platite de PSD, si daca e asa ar fi bine sa recunoasteti, macar imediat dupa alegeri


M-ai prins...acu' chiar ca trebuie sa recunosc...bine ca mi-ai adus aminte sa-mi iau neste bilete de avion cu motor sa vin in Romanica si sa trec pe la caserie sa-mi ridic eugeniile lunare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Nu stiu cum reusesc eu tot timpul sa primesc rosii .

Ca eu nu vorbesc urit cu nimeni si imi place sa discut civilizat in contradictoriu, respect decizia altora. Poate de-aia

Nu imi amintesc unde l-am ridicat eu pe Geoana in slavi. Chiar nu pot sa il sufar

Dar banuiesc eu ca astea la un loc nu conteaza prea mult...

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui sirimie

Nu stiu cum reusesc eu tot timpul sa primesc rosii .

Ca eu nu vorbesc urit cu nimeni si imi place sa discut civilizat in contradictoriu, respect decizia altora. Poate de-aia

Nu imi amintesc unde l-am ridicat eu pe Geoana in slavi. Chiar nu pot sa il sufar

Dar banuiesc eu ca astea la un loc nu conteaza prea mult...

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!


tu erai cu remes...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui sirimie

Nu stiu cum reusesc eu tot timpul sa primesc rosii .

Ca eu nu vorbesc urit cu nimeni si imi place sa discut civilizat in contradictoriu, respect decizia altora. Poate de-aia

Nu imi amintesc unde l-am ridicat eu pe Geoana in slavi. Chiar nu pot sa il sufar

Dar banuiesc eu ca astea la un loc nu conteaza prea mult...

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!


tu erai cu remes...



Nu se poate! Pe bune??? tz-tz-tz Mai sa fie!
Unde? Unde? Si ce faceau? Nu cumva ai si o caseta, ceva???
Vrem si noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxana07

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui sirimie

Nu stiu cum reusesc eu tot timpul sa primesc rosii .

Ca eu nu vorbesc urit cu nimeni si imi place sa discut civilizat in contradictoriu, respect decizia altora. Poate de-aia

Nu imi amintesc unde l-am ridicat eu pe Geoana in slavi. Chiar nu pot sa il sufar

Dar banuiesc eu ca astea la un loc nu conteaza prea mult...

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!


tu erai cu remes...



Nu se poate! Pe bune??? tz-tz-tz Mai sa fie!
Unde? Unde? Si ce faceau? Nu cumva ai si o caseta, ceva???
Vrem si noi!


da, sigur

aici

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zgrebenel spune:

Eu la serviciu am avut "norocul" sa am numai colegi sustinatori ai lui Basescu cu un grad de violenta f ridicat. Nu am avut curaj sa spun ca am votat cu Antonescu. Recunosc ca ma agreseaza doar verbal si sint enervant de agasanti in a demonstra ca NUMAI ei au dreptate.
Acum ma streseaza zi de zi cu intrebarea daca sint comunista sau nu. Am presupus eu ca asta ar fi o fraza gen : intrebare + concluzie in cazul in care raspunsul nu este cel corect si se refera la votul de maine pe care sincer nu stiu daca o sa-l dau pt simplul motiv ca ma simt f rau si am o burtica de gravida cu toane :) Care are zile bune si zile proaste.
Oricum am vazut ca resentimentele au trecut pragul de limitare al perioadei alegerilor. Am colegi certati de la alegerile parlamentare.
Si eu nu vreau sa ma cert cu lumea si nici sa mai tipe cineva la mine pentru Basescu. Parca acum 5 ani la alegeri nu era atita ura. La naiba! Am ajuns sa-mi fie frica sa spun cu cine am votat in turul I. Ca pe vremea lui Ceausescu. Bineinteles ca loverii lui Basescu or sa spuna ca e vina mea. Whatever : nu mai agresati verbal lumea! Sinteti ff agresivi! Macar aici in spatiul virtual am curajul sa o spun si va avertizez ca daca vad ca ma injurati, jur ca nici nu o sa va citesc mesajul.

Mergi la inceput