Goldie Pants - 28

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey sistere m-ai dat pe spate auzi acu , normal, intrebarea de 100 de puncte x= mos craciun? sau cine naiba e ?

ghici

lisa nu e treaba mea mj a zis sa prezint termenii adunarii si-mi esplica ea cum sta cu adunarea
da cre ca aflarea unui termen se face prin scadere

anka acu ce sa-i fac lu oana daca in sor'mea n-a avut incredereea se multumea sa-i calce costumu de 2 ori pe luna..ce trupe speciale? GSS crezi ca nu face fata?

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Cine e GSS?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

am revenit

sa precep ca inca nu v-ati lamurit cu actiunile...deci ce ne facem fetelor? io luni vreu sa inauguram spa-ul....nu ma entereseaza cum da-o in colo de treaba ca pierdem cleentela......buna cleentela....asa ca ...la treaba. nume i-ati propus?

eu cu toate pa cap, cu treaba lu killeru, cu ebony disparut, cu avocati pa cap...cat sa rezist si eu? plus ca mai am de frecat si neste podele in camera cu solarul...e neste pete acolo ce tre rezolvate

anka...si scrisoarea de mos craciun am tremes-o...blonda....le-am lipt una de alta si le-am dat drumu la amandoua

in rest m-ati ametit cu sefi. eu nu vreu sefi....nu vreu si gata. decat daca e unu rachitor de frumos

in rest.....unde e ebony. JoAnn...unde fugisi cu el? e in probe inca

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

cu actiunili mj tre sa-si deie akordusi treaba e rezolvata

mey anka pai tu unde ai fost aseara?nu la party in pijama? ...purple a zis.......acu nu vii?

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida aici deoarece ne-am mutat la capitol nou. Multumim

Continuam aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=145859

Mergi la inceput