Goldie Pants - 28

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa pai ricky nu trebe sa munceasca, daca vrei sa fie sefu tau, ok, fie. numai sa nu te afle BAD ca nu te vaz bine deloc sef nu va fi un barbat, sa o luati razna??sa incepeti sa va dati la el?? never ever va fi, bineinteles o mare duamna, mai cu vechime in bisnis si mai instelata ca instelatili. cine stie pricepe detalii nu poci sa dau am pe cineva in vedere da trebe sa o acceptati toate woody va spune ceva??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana...ezista Mos Craciun, pune atunci in scrisorica ce doreste caprioara.Moama te si vad imbracata cu el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj, da cine ti-a zis ca, daca e sefu meu, munceste?...el numai ma supervizeaza.....sa nu gresesc ceva...
atunci asa ramane...ricky e sefu meu, da numa al meu...iar cu BAD ma descurc..

.....woody...wood... ..lemn... ... padure.... padurareasa......mey nush ce sa zic...asa o fi?...gandesc bine la ora asta?...



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

cu asa sef, nu ai cum sa nu gandesti corect mai cateva cantidate da nu le stiu numili de cod
a ba da , una ar putea fi miuzet?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

pai vezi?..eu numa cu shef dau randament....stiu yo ce stiu..

..in ce o priveste pe miuzet....as zice sa o lasam sa faca parte din clientela de elita.....eu pot sa ii recomand solarul si apoi sauna....ii fac si o reducere la prima sedinta.....numai sa le ia la pachet..sauna si solarul..sau invers..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

atunci bubu??? sigur sub sefia ei ne-am face de cap la greu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

seara fetili....vad ca pana la urma ati ajuns si voi la lustruit daca doriti sor'mea va trimite solutia ramasa

mey mj vad ca nu o lasi balta cu termenii adunariiiete ii prezint sa putem sa trecem la pasu urmator si sa inauguram odata spau ca pierdem clientela

anka+lisa+mj+oana+purple+(sister+iona)+x=7

mey lisa sefu tau nu are nevoie de secretara?

mey JoAnn cre ca a fugit cu ebony in lume acu ce mai calca sor'mea?

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey sistere m-ai dat pe spate auzi acu , normal, intrebarea de 100 de puncte x= mos craciun? sau cine naiba e ?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

sister, acuma nah...demonstreaza ca iti amintesti cum se rezolva ecuatiili cu o necunoscuta..

mey, sa stii ca shefu meu NU are nevoie de nicio secretara.....eu le fac pe toate.....si ma descurc cu brio.

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey oana si cand te gandesti ca nici nu a trecut luna si ti-a disperut ebony...ce sa-ti fac....de gasi darnicia.Acu cre`ca trebuie sa chemam trupele speciale sa recuperam baiatu, Duamne pe unde o fi?

Mergi la inceput