Goldie Pants - 28

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey mj negociaza cu sister treaba asta cu partili....ca eu nu ma pronunt....stiu clar insa ca renees nu are drept de a detine actiuni...deci iona daca vrea si le administreaz singura....daca nu..ciu-ciu...ramane doar cu salariu de simplu angajat

purple, lisa

anka vezi ce gasesti de facut la spa..ce iti place....ca sunt sigura ca va fi o esperienta incantatoare

sister cum ramane cu costumu meu de majoreta? il calca iona? da nu in picioare sa il calce....ci asa...frumos frumos...ca la ebony sau la cine mai zice ea ca a calcat

adrianka....pi unde esti? tre sa iti dau o telegrama mey ca....mie mi se cam duce bronzu..si nu poci ca sa il astept pa santa asa....tre sa am o culoare mai incitanta.....barem o dtaa pa luna ne mai inviti pa la tine? nu ca ma autoinvit eu.....nuuu intreb numa asa cand ai agenda libera de un party acolo la tine ca mj tot vrea sa ne defileze n...n...naak.....si nah..nu poate orisiunde

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da de unde ai mai scos-o mey si p'asta??? ca vreau io sa defilez in costumu ala? duamne fereste
mey io am zis ca asa defilez doar pentru www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover hai si poate si pentru www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0" target="_blank">my lover si poate chiar si pentru www.youtube.com/watch?v=JRY8HAhodXg" target="_blank"> my lover
nashico tu lasa defilarili mele lasa costumu de majoreta vezi mai bine de ebony ca da vreo cateva zile n-am mai auzit nimica de el

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey anka da bine ma mai cunosti

oana actiunili sunt ale lu sor'mea...pa renees a imputernicit-o pana isi mai revine nu o sa va deranjezema gandesc sa o punem in birou cu purple....cat despre costum...il calca

bine mj daca tu vrei numa sister+iona=1 fie....da mie de ce imi da tot 7?....si cine e capu rautatilor ca io n-am inteles?

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey tie iti da tot 7 ca ai lipsit cand s-a predat adunarea tu stii doar alte operatii sa faci asa ca pune aci termenii adunarii ca sa te invat io sa socotesti

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineata la amiaza.
Eu tot mai tarziu ma trezesc. Tot mai tarziu adorm. Oare ce sa fie la mijloc?

Nu stiu ce facem cu spa-ul asta, dar vad ca deja avem probleme. Io propun sa va fiu pisiholoaga, prea va stresati. Va ajut eu sa va relaxati pisihic si o sa vedeti ce bine va merge treaba.
Anka sa stii ca mai esti datoare cu o defilare.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Buna fetele.
Mey, eu propun ca spaul nostru sa se cheme "Return to eden spa centre" ..sau mai simplu Eden spa....ca nah ... clientele tre sa doreasca sa se reintoarca la spa......la ce tratamente le oferim.....sau poate sa ramana forever ...

puple, ca bine zici.....anka pregateste-ti tinuta de parada...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey Purple...pai am defilat aseara.La ce defilare te referi ca nu intelesei
Lisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover si subiectul goldie nu au ce cauta pe pozitia a 5a eu pentru www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">el
el sunt aici
altfel, va dorim revenire in simtiri






www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Noapte buna fetili.....sweet dreams

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili

pentru ca, la naiba, e weekend azi nu ma okup decat de dixtractie always with www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover
voi ce v-ati gandit sa faceti?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput