Puiuti de Randunici 2008!! (336)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dana_Singh spune:

Buna Mihu,

am vazut pozele cu minunatia ta mica. E o scumpete si ce domnisoara e

Doamne cite povesti am....dar nu sunt prea vesele.

Dana mamica de puiutz de om Jasmine Victoria(6 mai 2008)

pozne :)
http://picasaweb.google.com/DSinanansingh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

multumim Dana de aprecieri!
de ce zici ca nu-s vesele povestile? sunteti bine acum macar?




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Danaaaaaaaa Hai cu povestile, vesele/triste cum or fi ele! Daca te putem ajuta cu ceva ...cine stie! Hai, si pune mai multe poze ca eu n-am vazut decat de la o luna cu grasunica frumusica

Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

'na seara!
Bun revenit DanaSingh, stii ce dor mi-a fost de tine? Hai, treci si zi repede ce s-a mai intamplat cu voi...
Simo, sa inteleg ca poate ne-om vedea in Afi? Ce ziceti, punem de o cafea??
Luny, cu mare drag as fi venit mane dar e ziua mamei, pe la 13 trebuie sa fim la ei la masa, cu catel si purcel si tot bagajul ca stam sa si doarma Iulia la pranz acolo, deci in IOR mi-ar fi un ocol prea mare. DAARR, urmeaza si pt mine 4 zile libere, poate ne vedem cumva...Aaa, am pus bona sa-l prelucreze pe randunoi sa lase fata la petrecere duminica si a dat din colt in colt, n-a zis nici da nici ba
De fetita respectiva nimic nou, e in aceeasi coma profunda...
Cat despre faza cu baiatul si TB...daca pana si niste fete inteligente si de valoare ca voi cred fara dubiu ca nu e un trucaj caseta, sau cel putin ca nu e o MARE facatura ca treaba asta apare dupa 5 ANI (de ce nu pana acum??? de ce TOTI liberalii brusc au fost martori la scena, au tacut si acum toti "marturisesc" cum n-au dormit noaptea de soc cand au vazut faza???) este foarte clar ca minciuna a functionat perfect, ca Geoana va castiga probabil cu un procentaj asemanator lui Iliescu in 90 si ca vom putea dormi linistiti, Vanghelie si Hrebe vor veghea la linistea noastra! Si cu asta, aici la randunici eu nu mai scot o vorba despre politica, sunt socata si eu, numai la asa ceva nu ma asteptam. Si, din nou, regret ca nu mai am tineretea si sanatate sa fug departe, departe de neamul asta imputit, corupt (sau) manipulabil...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_Singh spune:

Asta ma lupt acum sa schimb semnatura cu un link nou depoze si vad ca nu se schimba nimic :(

Fetelor, nici nu stiu de unde sa incep si de sfirsit nu s-a sfirsit si nici nu cred ca se va termina, cel putin pin ala majoratul Jasminei.

Asa va zic pe scurt si foarte in mare.......ne-am intors in canada in ianuarie 2008;eu gravida in 5 luni. Lucrurile intre noi doi nu prea erau roz inainte sa ne intoarcem dar cum a dat de ma-sa s-au agravat extrem de mult. La o luna si jumatate dupa ce am nascut a plecat la ma-sa pe furis, habar n-am avut pina n-am descoperit ca isi carase tot din casa (eu fiind afara cu copilul). Eh si de aici a inceput circul, ne batem in avocati de aproape 2 ani de zile. El (ma-sa de fapt) vrea sa-mi ia copilul, a incercat tot ce a fost posibil, de la asistenta sociala( nu stiu cum ii zice in romania ) pina la fapte, cind mi-a luat copilul la visita lui de weekend si nu mi-a mai adus-o doua zile. am ajuns cu politia la el la usa etc.

Deci, nu e roz

Radunicile ce mai fac ? Am vazut ca avem si mamici de bebe 2 !!

Dana mamica de Jasmine Victoria(6 mai 2008)

pozne :)
http://picasaweb.google.com/mommydana/FirstBDayMay6th09?feat=directlink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_Singh spune:

gata a aparut si linkul nou in semnatura
Natyyyyyy si unu pt Iulia. Ce faceti? Cum mai e piticul tau ?
Hai nu te mai supara cu politica asta

Dana mamica de Jasmine Victoria(6 mai 2008)

pozne :)
http://picasaweb.google.com/mommydana/FirstBDayMay6th09?feat=directlink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Dana,

Imi pare tare, tare rau ca treci prin asa ceva.
Iti doresc sa fi tare si sa poti trece peste toate problemele. In masura in care poti, incearca sa mai intrii. Cu siguranta vei gasi aici un umar de sprijin si pt mai multe lucruri concrete specifice Canadei este topicul sezatoarei canadiene unde sunt fete tare sufletiste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

dana salutari, bine-ai revenit!aoleu, ce de probleme la tine, imi pare tare rau..dar suntem aici daca vrei sa te descarci!
....eu nu intru in detalii aici despre politica, am niste...chestii,ca sa zic asa:), dar ca veni vorba, naty, eu sunt sigura ca e facatura! iar am aceleasi sentimente ca si tine..as fugi invartindu-ma!!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Eiii, cu plecatul ...
daca nu ar fi cel putin o persoana pe care nu pot sa o las aici as pleca in strainatate maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

dana am vazut pozele, e tare dragalasa brunetica Jasmine

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput