Bobocei de sept-oct 2008 (224)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Citat:
citat din mesajul lui 300

Cris, ce antibiotic v-a dat?



Ramona, de Anda Teodora din 10.10.2008
b de la bebe, blog...

www.designultau.ro/web/vezi_imagine.php?id=2312" target="_blank">Votati mobila 1
www.designultau.ro/web/vezi_imagine.php?id=2311" target="_blank">Votati mobila 2
www.designultau.ro/web/vezi_imagine.php?id=2310" target="_blank">Votati mobila 3


cefalexin

Cristina , mamica implinita de Raducu (7.10.2008)

Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

cris il pupam pe Raducu, imi pare rau ca iara rosu in gat.

babytza; ada multa sanatate mamelor

anamona sper sa nu fie grav a pb surioarei.Multa sanatate!

Noi ...cred ca iara dam in rinofaringita, ac. simptome ca data trecuta, eu imi iau campii in cap si ma duc.Ce ma fac ...in fiecare luna ne imbolnavim?Ii dau eurespal, ser la greu si am aspirat-o doar o data, acum mi-a adormit in brate dupa o tura serioasa de plans.

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Buna seara!
Luminita Doamne,ce veselie e la voi! Absolut superb!
Lucas de vreo cateva zile a trecut la program de iarna-de la 20-8 cu trezirile nenumarate de tzitzi si ziua doarme o singura data aproape 2 ore si e tare bine asa!
Ieri ne-au vizitat Alina(aly.c si Sebi


Exista vreun dispozitiv special de blocat frigiderul???..Lucas de 2 zile deschide si frgiderul si congelatorul Recurg la scotch,dar sper sa se gaseasca ceva mai bun.

www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Si noi am cump cortul de la Real, nu prezinta mare interes pt K...mai mult de 3o min nu sta.Imi pare rau ca nu am fost la Ikea inainte de a l lua, am vazut unul mic si drgutz rosu, parca 30 ron fata de 80 cel care il avem, ma rog are 100 bile.


Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

bitza am vz ceva la ikea pt frigider.

Yo Miss www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Nikol nu dispera! Si noi am avut un hop la 1 an...am bagat antibiotic de 3 ori in 2 luni+ internare in cel mai oribil spital din lume si de atunci n-am mai avut probleme.Mersi de pontul cu Ikea
Sanatate tuturor puiutilor bolnaviori!

www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavida spune:

Nikolici, Cristina, imi pare tare rau ca puiutii vostri sunt bolnavi. sa treaca repede!

Mamica fericita de Eliza Maria (24.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Am intrat si eu in febra cumparaturilor pt sarbatori.I-am luat sotului o pijama de Mos Craciun si tocmai am comandat un parfum pt ziua lui care e a 2-a zi de craciun.Mai tre sa-i iau pt Sf Vasile si am terminat cu el.


www.tamagochi.ro/pet-bighidel " target="_blank">VOTATI BIGHIDEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyanira

Lumi cred ca e vorba despre asta:
http://www.nemira .ro/totul-despre/totul-despre-homeopatie-mica-enciclopedie--1296


Dap, aceasta este. "Totul despre homeopatie", de Ambika Wauters, editura Nemira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Pentru frigider si usile de la vitrine am gasit ceva la Chicco. Eu am luat de la magazinul lor din Bucuresti, dar erau expuse impreuna cu tetinele, zuzetele si biberoanele, ma gandesc ca poate se gasesc si in farmacii. Daca nu, se pot comanda si pe site.

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput