Vot de unitate

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns makydenis spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Cu ceva vreme in urma, cind multi dintre cei care sint acum preocupati de subforumul despre alegeri nu-si descoperisera inca acest interes, eu chiar am zis ca, indiferent de cine va fi ales presedinte, lumea va continua sa existe si dupa 6 dec, si DC-ul va continua sa existe dupa 6 dec., iar noi ar trebui sa incercam sa lasam macar loc de "buna ziua" intre noi, userii, indiferent de ce parte a "baricadei" ne situam acum.
Am incercat sa ma tin pe linia asta, cind nu am reusit si m-a luat valul, m-am repliat rapid de indata ce m-am dezmeticit.
Din pacate, nu toti au facut la fel

Asadar, eu inteleg rostul topicului.
Din pacate, vine prea tirziu, lucrurile au scapat de sub control deja de ceva vreme.

Iar azi s-a depasit deja orice limita acceptabila, lucrurile au degenerat intr-un mod cu potential periculos nu numai pentru cadrul strimt al forumului, sub privirea indiferenta sau chiar satisfacuta a multora dintre useri.

Consider ca "votul nostru de unitate" e tardiv.

Singurul smiley care imi vine la indemina in acest moment e cel cu batistuta.


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:




Dar nu-mi este indiferent cine castiga!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:



Mami fericita!!!
Crestem mari!!!
un vot va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LORI spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:



www.flickr.com/photos/40168372@N05/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:




Alaturi de SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Pai bineinteles ca DC-ul va exista si dupa 6 dec! Bineinteles ca pe noi cei de aici ne unesc lucruri cu mult mai inalte si mai importante pana la urma!
In ceea ce ma priveste am incercat si sper ca am si reusit sa pastrez un ton civilizat in subforum. Din ceea ce scrie Iileana inteleg insa ca neaparat trebuie sa mai citesc si topicul cu "lovitul"

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Mirela, si eu vreau unitate .
Dar unitatea la care inviti, nu poate fi realizata fara modificari - de fapt adaugiri - ale regulamentului DC.
Atat Admin cat si Marius ne-au asigurat acum cateva luni ca vom avea un nou Regulament, care sa tina seama de problemele recente, probleme care duc la spulberarea unitatii si, uneori, la o atmosfera teribil de neplacuta pe forum.
Ce s-a intamplat azi pe DC este foarte trist si sunt convinsa ca, daca ar fi fost puncte in REgulament care sa sanctioneze asemenea iesiri, altfel ar fi aratat acum subforumul dedicat alegerilor.
"Demascarile", apropourile, intimidarile si insultele grosolane nu au ce cauta pe un forum care se respecta.

Nu vreau un forum parasit de membrii lui cei mai valorosi!!

Protest
Recunosc ca ma jucam odata cu fetita la nisip si a venit o alta fetita sa se joace cu noi. Avea peste 3 ani, s-a asezat in fund in nisip, moment in care i-am vazut pampersul si toate cele (la copiii mai mari dispar colaceii de pe picioare, pamperul nu prea mai are pe ce sa stea), avea si nisip in pampers, recunosc ca am avut o reactie in stomac, fetita vorbea foarte bine, parea sanatoasa.

Daca copilul meu ar ajunge sa-mi spuna cum a spus copilul lui X la 4 ani 'nu ma simt bine la gradinita ca am nevoie de tine acolo sa ma incurajezi', m-as gandi serios ca am dat-o in bara rau de tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana07 spune:

Votez pentru unitate.

Mergi la inceput