Mamici de Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (56)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Citat:
citat din mesajul lui danyelana

Cristies, multi pt capitol. Chiar intrebam in cap trecut daca nu vrei tu sa faci unul nou.

Acum 31+ cu bb mic si scumpic Arthur

pozele mele


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire







Am fost gand la gand. Asta ma gandeam si eu: daca vin fetele cu forte proaspete?

32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucia2000

mamidepuiuti ti-am trimis reteta.

31+ Teodor

www.flickr.com/photos/45013049@N06/sets/72157622872869700/" target="_blank"> Bebe la 25 sapt
ms frumos... ce bine arata......

mami de Radu Andrei(30.07.2000) si 33+ www.flickr.com/photos/43575800@N02/?saved=1" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Cat priveste sistemul nostru sanitar... dupa ce o gravida a facut avort terapeutic pentru ca a facut gripa, grupa de populatie gravide nu e inclusa la persoane cu risc pentru vaccinare preventiva. Doar in Romania e posibil...



32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Ce faceti burticoaselor! Mai e putin! Decembrie e pentru mine luna a noua de sarcina, dupa ultimele masuratori bb ar trebui sa vina pe 30 decembrie, penultima oara 31 decembrie chiar. Sa vedem! Macar de Craciun sa-mi fac si eu o gentuta pt spital:))Tre sa-mi actualizez semnatura, sunt in sapt 35 acum.Racita bine dar am reusit doar cu ceai cu lamii pina acum, copiii au trecut si prin febra eu nu si sper sa nu ajung sa fac.Vikinga 34+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasor spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristies

Citat:
citat din mesajul lui doxa

salutari la toata lumea!!!
fetele, am si eu o nedumerire; sunt in sapt 31 si vreau sa va intreb daca este obligatorie morfologia de trim III. am fost la doctor sapt trecuta si am uitat sa il intreb iar el nu mi-a zis nimic, oricum il voi suna dar vroiam sa mai aflu si alte pareri.

pupici


Acesta e mesajul din cap.54. Poate stie cineva sa-i raspunda. Eu nu am facut morfo de trim. III.

32+


nici mie nu mi-a spus nimik dr. de morfofetala de trim III. Pe 4 dec cand am programare vom face ca de obicei control si eco, imi scrie inainte pe hartie ce tb sa facem, ecografie normala 2D.
am citit si eu de morfo de trim III. parca se face la 32 saptamani, daca vrei s-o faci cred ca se poate si fara trimitere, facuse onitza parca de pe aici pe forum;


31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

fetele, vreau si eu reteta de cozonac. Plizzz

Acum 31+ cu bb mic si scumpic Arthur

pozele mele


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

fetele... eu imi doresc sa nu cumva sa nasc in decembrie (ca nasc in spital de stat,nu la particular)......penurie de personal era si inainte,dar acum...cu formidabilul concediu fara salar e jale... ... s-a ajuns pe sectii sa fie cate o singura asistenta ... sa ne fereasca doamne-doamne de cate se pot intampla... cristies eu nu ma vaccinez...daca era obligatoriu era mai naspa,dar tot refuzam...

mami de Radu Andrei(30.07.2000) si 33+ www.flickr.com/photos/43575800@N02/?saved=1" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia2000 spune:

Danyelana ti-am trimis reteta.
Tocmai vroiam sa va spun noapte buna.
Somnic usor

31+ Teodor

www.flickr.com/photos/45013049@N06/sets/72157622872869700/" target="_blank"> Bebe la 25 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

vikinga... bine ai revenit!...... ne intrebam ce s-a intamplat cu tine?...

mami de Radu Andrei(30.07.2000) si 33+ www.flickr.com/photos/43575800@N02/?saved=1" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PrettyBaby spune:

cristies danyelana ms pt raspuns va si daca a venit iarna hai ca scot si eu nasucul la aer sa vedem ce se intampla

Diana 31+

Mergi la inceput