Redoutistele fidele LR France (175)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Adina, ioi... cam mult. Ce faci, platesti, renunti? Poate mai dialoghezi cu ei ca e cam mult...

Nushulica, ai dibuit tu pina la urma ceva care sa nu fie cu suprataxa
Edit: au trimis cu DHL, dar a sosit la posta. Am intrebat la DHL daca sosetste la ei si m-au intrebat cit a plecat si am zis de 2 saptamini... la care: AA, pai cu noi sosea in 2 zile!
SI adaug eu, cu ei costa enorm, ca m-am uitat pe taxe, un pachet cu masuratorile pachetului primit, costa 3 mil si ceva.

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana13

Adina, ioi... cam mult. Ce faci, platesti, renunti? Poate mai dialoghezi cu ei ca e cam mult...
Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Eu am facut comanda impreuna cu Giova , daca si ea este de acord o sa platesc , impartind taxa in jumatate zic eu ca tot iesim ieftin.
Am mai primit un mail de la ei in care imi spuneau ca produsele mele cantaresc 4 kg si de aceea trebuie sa platesc 37 de lire.
Apropo , coletul tau cam cat cantarea?

------------------------

ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Adina, era destul de usor... sub 2 kg cred, nu pot aprecia.

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

salutare fetele,n-am mai trecut pe aici de ceva vreme

n-am mai comandat nimic,de fapt n-am mai avut acces la net

ma pastrez pt reducerile din ianuarie

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

jasmine un baietel,felicitari!sa se nasca sanatos si la termen! chiar zilele trecute ma gandeam la tine ca nu ai mai dat pe aici

mie mi-a trimis mail amazonu ca nush ce pb au cu banca mea nush ce nu se inteleg ei si ca daca nu rezolv in8 zile imi anuleaza comanda...acum tre sa merg la banca ca la tel nu se poate





de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Buna!

Jas sarcina usoara!

Am sunat azi la Miniprix si mi-a spus ca nu mai au decat un articol disponibil din comanda mea de 3. Le-am zis sa nu-l mai trimita!
Nici ca mai comand la ei!

Va pup!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Al_Ma spune:

Hello. Nu am mai scris de mult timp pe-aici, ca, dupa cum spuneam acum vreo luna (?), m-am reprofilat pe ebay. Acum as vrea sa dau o comanda la Kiabi, dar nu stiu daca se potrivesc marimile. Mara la 2 ani si aproape 6 luni are deja 95 de cm si nu stiu daca sa-i comand pentru iarna viitoare marimea 3 ani sau marimea 4 ani. Fetele care ati comandat de la Kiabi pt varsta asta ma puteti ajuta? Merci.



Alina si Mara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unique spune:

Al Ma, de ce nu mergi la unul din magazinele Kiabi din Bucuresti?Reducerile sunt aceleasi ca pe site, nu te mai costa transportul, iar preturile sunt un pic mai mici decat pe site.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta mihaela spune:

Vreau sa le intreb pe adina si giova, in cit timp dupa ce au platit a 2-a tura de bani au sosit trenuletele thomas comandate din Anglia.

Codruta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Citat:
citat din mesajul lui codruta mihaela

Vreau sa le intreb pe adina si giova, in cit timp dupa ce au platit a 2-a tura de bani au sosit trenuletele thomas comandate din Anglia.

Codruta



inca nu am primit coletul , am platit extra taxa abia miercuri sau joi
Anunt cand ajunge
Sper sa ajunga de Craciun .
Apropo , stiti ceva PR intra in concediul acesta neplatit inainte de sarbatori?Pana cand lucreaza?

------------------------

ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput