Redoutistele fidele LR France (175)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Adina, mie mi-au scris dupa o saptamina sa imi spuna ca mai am de platit 9 lire si ceva. E convenabil de la ei, nu?

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaser

Mie nici acum nu mi-a venit comanda de la ei...m-au sunat sa-mi spuna ca nu mai au rochia pe stoc si ca imi trimit o pereche de blugi si una de adidasi dar nu au ajuns nici in 14 zile lucratoare

Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!



De la miniprix? Si i-ai sunat? Ce ti-au spus?

cristina d.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana13

Adina, mie mi-au scris dupa o saptamina sa imi spuna ca mai am de platit 9 lire si ceva. E convenabil de la ei, nu?

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)




Ioana , este super convenabil eu am comandat un depou si 3 trenuri cu banii pe care i-asi fi platit in Ro doar pe depou .
Dar cum ai platit cei 9 lire dupa ce ai dar comanda?Ti-au dat ei un cont sau se poate plati de undeva de pe sit?

------------------------

ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Da Miki de la ei...am comandat acum 2-3 sapt in miercurea aia cu 50% reducere...Nici nu-i mai sun ca e a doua oara cand nu-mi trimit un produs si platesc mai mult curierul decat pe produse :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Adina, am platit la fel ca pt produse, cu card. Daca nu plateam, cred ca nu trimiteau, au trimis dupa aia pachetul si au pus in pachet si chitanta cu cele 9 lire. Am iesit si asa mai f bine, produse pe care dadeam in Ro 3 mil, au iesit cu vreo 2. Si sint f frumoase. Si am semnat pt pachet la posta, nu a venit ca bucata mare
De pe amazon mi-a sosit o pereche de cizme, mare pachetul, dar a venit ca bucata mare, fara semnatura. DAr ala a costat 4 lire traportul... e o diferenta de la 14..

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

ioana am vrut sa comand si eu de pe amazon.uk 2per de pantofi si o jucarie si mi-a pus transport vreo 25lireasa ca n-am mai luat...tu cum de ai platit doar 4 lire transport?oare gresesc eu ceva?



de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Nushulica, eu am inteles ca pt fiecare produs se plateste trasportul cite 4-5 lire, iar pt unele este si taxa de shiping, iar pt unele nu(la ce am comandat eu nu am avut taxa asta). DAca ai nimerit pe toate cu taxa de shiping + 3X 4-5 lire, iese la 25. Nu prea renteaza sa iei multe.

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana13

Nushulica, eu am inteles ca pt fiecare produs se plateste trasportul cite 4-5 lire, iar pt unele este si taxa de shiping, iar pt unele nu(la ce am comandat eu nu am avut taxa asta). DAca ai nimerit pe toate cu taxa de shiping + 3X 4-5 lire, iese la 25. Nu prea renteaza sa iei multe.

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)




am inteles,saru-mana de explicatii



de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

deci m-am enervat si am prestat o comanda pe amazon cu 3perechi de pantofi , mi-au luat doar taxa 15lire nu si shiping,ca am ales altele acum sper sa vina o pereche sunt pt craciun/revelionnu cred ca ma duc undeva dar ma incalt prin casa cand vine mosul la david



de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Ioana , tocmai am primit mail de la cei cu trnurile Thomas si ma anunta ca mai am de platit 37 de lire si ca imi vor trimite pachetul cu DHL-ul . Tie nu ti-a venit cu Posta Romana?

------------------------

ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput