Locul fetelor Nou-Venite (48)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mvb


CU SIGURANTA VOM SCHIMBA PAMPERSI kkciosi!

Citat:
citat din mesajul lui cora79

MVB si Doamne ajuta sa schimbam si noi pampers anul viitor

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"



MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !

..............................................

Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!
..............................................


"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Cand am citit de pamaparsi, mi-am adus aminte de patania unei colege care locuieste la casa....intr-o seara a pus afara dupa usa un sac menajer cu pamparsii folositi ai fetitei ei, in ideea ca a doua zi o sa ii duca la ghena de la 2 case distanta...peste noapte cainii vagabonzi din cartier care de altfel sar gardurile, cica ia facut praf sacii menajeri si ia facut toata curtea numai pampersi plini de KK......am ras vreo 2 zile la serviciu cand ne-a spus ce a apatit


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !

..............................................

Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!
..............................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:



"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Mai am si eu vecini din astia,dar ii lasa la usa pe scara,si nu are cine sa ii urneasca nici la stanga nici la dreapta

"DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cricrim spune:

Buna seara
va doresc din suflet ca anu ce vine sa va aduca bebelusi sanatosi si mancaciosi
Nu va lasati fetelor , Doamne Doamne pregateste pentru voi cele mai frumoase minuni
Daca aveti timp votati micutul pui de om

http://concurs.pampers.ro/gallery_details.php?id=1528&ord=&pg=1&keyword=STEFANIA%20ALEXIA&srch=yes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babiela spune:

Citat:
citat din mesajul lui mvb

Cand am citit de pamaparsi, mi-am adus aminte de patania unei colege care locuieste la casa....intr-o seara a pus afara dupa usa un sac menajer cu pamparsii folositi ai fetitei ei, in ideea ca a doua zi o sa ii duca la ghena de la 2 case distanta...peste noapte cainii vagabonzi din cartier care de altfel sar gardurile, cica ia facut praf sacii menajeri si ia facut toata curtea numai pampersi plini de KK......am ras vreo 2 zile la serviciu cand ne-a spus ce a apatit


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !

..............................................

Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!
..............................................



de faza cu sacii cu gunoi menajer si binenteles si pampersi murdari se loveste cumnata-mea zilnic, in ziua nuntii ei binenteles vecina scosese sacul cu pricina in holul blocului si trebuia sa vina nunta, s-a dus soacra-mea s-0 traga de atentie

--------------------------------------------------------
mamica de ingeras Cristina-Maria (4-12.02.08) si te rog Doamne si de un aici pe pamant
----------------------------------------------------------
NU CONDUCE MASINA MAI REPEDE DECAT POATE ZBURA INGERUL TAU PAZITOR
----------------------------------------------
Ai grija cand sari in sus de bucurie, sa nu-ti ia cineva pamantul de sub picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Am venit si eu la capitolul nou.....
Flori...hai curaj...stiu cum te simti,eu sunt la fel ,dar mai bine nu ma mai gindesc...ca imi fac rau singura....important e sa nu te lasi...sa speri in continuare si sa crezi in Doamne Doamne ca sa-ti dea putere sa treci peste orice incercare de genul asta
Cora, tare faza cu pampersi kkciosi

Sanatate,incredere si mult noroc la toate fetele cucuiete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

FELICITARI LIA!!!!!!!

Sarcina usoara, la termen, fata greturi si o paunita sanatoasa si mancacioasa!!!

Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Buna fetelor .......apar si eu pe la sfarsitul zilei, sunt treaza de la 6 dimineata la 7,30 am avut ecografia, am 19 foliculi babani, cica-s buna de rasa am reactionat foarte bine la stimulare, doctorul razand mi-a zis ce bine ar fi sa aiba toate pacientele asa ca mine, acum sa vedem la sot daca gaseste gigei
Am fost si la acupunctura, azi mi-au atarnat 4 cleme micute de ace si a dat drumu la un parat, era ca si cum ma electrocuta (foarte usor....nu va fie frica...n-am ajuns cu parul cret acasa ) simteam ca un puls electric...in sfarsit ei stiu ce fac, iar eu am incredere oarba in chinezi (din punctul asta de vedere).
Vineri am ultima ecografie apoi urmeaza punctia inca cateva zile pana-mi iau samburei acasa
In rest voi despre ce mai vorbiti.......despre pampersi kkciosi

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Aspiranta la titlul de mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Am lipsit si eu o zi si ce imi vad ochii cand citesc

Ma bucur tare mult pentru tine lia.

mvb mi-a fost dor de tine. Sper ca nu o sa mai faci pauze atat de mari

Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput