Goldie Pants - 27

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mei sister io nu ma supar...ma onorezi.Mai ales ca sunt din partea lui


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ce mey..cu cafea..ce ziceti acilea? poi de unde s astiu eu cum face Ebony cafea daca eu nu beau? facea doar pt el...mie imi facea altceva...dimineata

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Vai, iona sister, ce onoare . Black&white e de acord. Asa vor fi clare lucrurile de acum inainte

Deci eu organizez surprise party?










www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Nu bei cafea Oana?N-am stiut


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor io acusica plec la cursuri si ramane Ebony AL MEU singurel,ca nu pot sa-l iau cu mine ca se isterizeaza colegele. Cum nu prea e obisnuit la mine, daca are nevoie de ceva ajutati-l. Dar aveti grija ...keep the distance...
Fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iaca anka...ca ai su surpriza pentru iona...daca JoAnn zice sa il intretinem pe Ebony cat e ea la cursuri..atunci asta e treaba...evident anka nu uita sa ii spui la iona ca de la distanta....sa il admire.....
JoAnn stai linistita ca ii suflu eu in ceafa la iona....ca doar atata vreme l-am pazit pa Ebony de ea



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

WTF nu-mi ziceti ca am pierdut dixtractia mey s-a terminat deja partyli??? da ce matinale fuserati acu?? te pomeni ca sunteti pa sub mese deja purple si cu ankutza io crez ca faza cu nashitu e cu skepsis, treaba voastra, stie ea sisteru de ce v-a ales are 4 dintr-o lovitura nene ce sa mai zic? sa va traiasca finutzu cu finutza, sa fie-ntr-un ceas bun duamne ajuta sa revenim la paryurili de altadata cand fiecare-si vedea de fundu ei.
mai bag un oki la meniu ca tare delicios e, despre cum arata nu mai vorbim,





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

JoAnn stai linistita ca ii suflu eu in ceafa la iona....ca doar atata vreme l-am pazit pa Ebony de ea

mey oanaeu nu sunt iona si va rog nu ma mai comparati cu ea.....v-am spus ca sunt si doar privesc nu .....in cazul in care va intereseaza de ea sa stiti ca si-a revenitdoctorul a facut minuni cu ea asa ca l-am concediatiar ea a inceput sa o dea pe uleitipa,scrjelea pe toti peretii litere pe care eu nu le descifrezalta solutie decat sa o inchid in poiata nu am avutimi pare rau pt.ea dar decat sa-mi strice seara...mai bine asa

mjpartyli nu a fost incaurmeaza....fetele s-au dus la coafor si nu s-au mai intors.....am ramas doar io cu muzica lu purple si cu surpriza

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Buna fetelor.Hai la raport:avurati voi grija de Ebony?
Care da mana sus...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey io sunt convinsa ca sister avuse cele mai bune intentii.nu seamana deloc cu sora-sa, este o fata buna

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput