Goldie Pants - 27

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Serviti, e facuta de Ebony.
Mai fetelor... cum fu noaptea hai? Pai cum io sunt o duamna si el in gentleman desavarsit...doar atat va spun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Spuneti si unei babe ratacite, care se marita, maica??? Ca pierdui firele p-aci

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey Oana da nu imi spusesi ca Ebony face o cafea asa de buna,ai tinut secret noroc cu JoAnn.E buna, da` tot nessu frecat de finger e mai bun.Se pricepe baiatu ce sa mai`

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Adrianka...sister se marita. sora lu iona a zis ca nu mai poate astepta si il vrea pa finger magic si numa pa el......da acu sper ca nu s-a razgandit de aseara pana acum

JoAnn

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Iona`s sister se mariiiittaaaaaa......
Poate se linisteste Adrianka.....ca numai nene....
Se face si ea fata de casa si lasa baietii altora in pace

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Eu ma duc sa, dar va rog daca poate una din voi sa-mi explice cum pot pune o poza, sa vedeti si voi cum se simte Ebony la mine .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Pai asa, deci se marita sora lu' Doamna Iona? Cu robul lui D-zeu Finger Magic?? Hai ca se mai descalcira itele....aici e cam ca in Tanar si Nelinistit, dupa cate vaz eu...Apar lovituri de scena, surori gemene care apar din senin, la momentul oportun, procese, nunti, botezuri, conferinte secrete, nu mai stii care pe care....

Poate apar si eu pe hens party, sa o cunosc pe sora geamana

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

JoAnn pui aci cu copy/paste linku direct la poza in cadrul raspunsului....daca vrei sa ni-l areti pa Ebony...

Sau o ai salvata in PC? daca e salvata la tine in PC atunci ne-o trimiti pe mail



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

mey fetiliio am asteptat sa-mi faceti o surpriza cu petrecerea burlacitelor ca asa se procedeaza nu??

oana nu m-am razgandit ...io ce spun aia fac ....nu-ti cer sa ne fi nasha pt.ca stiu ca ai un finutbuuuun di tat si nu mai vrei altu

JoAnn buna cafea face ebony da are dreptate anka....magicu o face muult mai bunadiferenta o face......fingeru
doamne ce noroc pa tine......sor'mea stiu ca i-a cerut odata lu oana sa o lase sa-i calce costumulu ebony si nici atat n-a lasat-o

Adrianka....eu sunt sisteru lu iona....nu am avut onoarea sa ne cunoastemdar stiu ca ati reprezentat-o intr-un procesnu mai conteaza acu ca ati pierdut.........tanar si nelinistit e mic copil pe langa goldie

purplete las pa tine sa te ocupi da organizare dar in privinta meniului plssss las-o pa mjl-am gustat si nu ma mai satur

lisa stiu ca tu l-ai botezat pa magicu si mai stiu ca la fel ca mj nu doresti sa-mi fi nasha asa ca de nasi i-as dori pa black & whitecu purple din partea mea si pa goldie & blueshirtu cu anka din partea lui....sper sa nu ma refuzati ...nuuuu am intentii ascunse......nu ma pricep la asa ceva

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Ai dreptate ca in Tanar si nelinistit....Melrose Place....de-astea
JoAnn poza pe care o vrei....da click dreapta in bara de adrese.....copy....si pe urma Paste in mesajul pe care il scrii aici.Sper ca ma facui inteleasa

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput