Goldie Pants - 27

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Mama ce m/am enervat,abia venii cu ebony AL MEU de la coafor si ce/mi vad ochii....Adica cum ma...sa/i calce alta costumul, da io ce's?? Adica...sa fie clar...io il sifonez...io il calc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka sa te dixtrezi....o sa fim cu gandu la tine....ne cetesti de pe tel si ne dai raspunsuri asa scurte...ca sister....


mey sister..iaca ca JoAnn nu e de acceasi parere cu tine...asa ca te las pe mana ei...si cand termina ea cu tine..incep eu

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

apoi daca toate lumili are program ne retragem si io cu www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">my lover si cu www.youtube.com/watch?v=7Hg-IRZk4D0" target="_blank">my lover si cu www.youtube.com/watch?v=JRY8HAhodXg" target="_blank"> my lover
fetili sa aveti o seara frumoasa


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

deci e pe private seara asta? ha?
finico.... admir numa de la departare

sister ma lasasi in aer...da nu-i bai ca is fata rabdatoare, astept nota ta explicativa....eu ca eu..da JoAnn....



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pai cum nashico tu la derectia 5, ankutza la munte, restu cine stie pa unde mai umbla stau si io acilea cu baietii mei toti unu si unu alesi pa spanceana da oricum al mai HOT tot www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover este
asa ca sa servim ceva si ne retragem






www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida aici deoarece ne-am mutat la capitol nou. Multumim

Va asteptam sa continuam aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=145529

Mergi la inceput