Goldie Pants - 27

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

....nu mai poci de ras

voi chiar ati crezut ca nu le port de grije la baietii mei?rapirea lu sporty....e o farsa meyam vrut sa vad in cat timp va mobilizati si ce planuri de actiune aveti.......stiam io ca ma pot baza pe voi ca de nu era vai si amar de fundurili la mejeii vostrii...sor'mea deabia asteapta sa-si faca aparitia...AMR= 3 zile

noi facem multe pi aci.....ne mai distram...ne mai http://mjjgallery.free.fr/dangerous/shortfilms/rtt/008.jpg

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce e aici? Revolutie?
Bietul sporty, il salvex si io nasa lui. Nu mai dati vina pe sister...cu iona inchisa, nu e problema lu' sister. Bine ca e ocupata cu ale ei si nu se mai uita in alte parti.
Sporty zambeste de politete, abia asteapta sa ne vada.

P.S. Vine cu noi si Metal, s-a suparat foarte pe respectivele rapitoare.
http://i43.tinypic.com/hsqah4.jpg




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
...sor'mea deabia asteapta sa-si faca aparitia...AMR= 3 zile

Sa inteleg ca n-am scapat de ea???
mei voi o sa jucati la dublu peste 3 zile....moama cine o sa mai inteleaga....sister...Iona....Iona...sister

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey nu il laudati atata pa neurnonu' ca daca aude se urca pe acoperis si darama toate tiglele de la mansarda si nu mai am ce face dupa aia....



aaaaa.....diseara ma duc intr-un pub la concert directia 5....de la 22.00...deci pana atunci vreu sa stiu si eu de e alba o neagra...oaia

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey pai nu asa sade treaba o mai fi AMR=3 pana apare iona casanova da pedeapsa si-o reia da unde a lasat-o ca io n-am vazut pa niminea s-o ispaseasca aci in locu ei lu sor-sa i-a ars da maritis si alte alea asa ca e bine ca se-ntoarce iona casanova sa nu ramaie pedeapsa neexecutata

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashicooooo mare drepatate avusesi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

tre sa las naibii lamaia asta ca deja is depenedenta...nu e o noutate...mi s-a mai spus....
dar totusi...ce palaria mea e aci? adis sister tu stii de sporty? si ma lasi asa sa fac plan de bataie?
cum adika vine iona? vb lu anka..jucati la dublu? poi cum adica numa 3 zile...vrei sa zici vreo 14...ca de acolo am pierdut-o de pe radar pe sor'ta...sigur e in poiata? sau e la un spa isi reface neuronii special pt noi?


nu mai inteleg nimic..sporty e in mainile paduraresei si sister..zice pas..ca stie...ea il invata pa magicu treaba cu french kiss....mey am luat-o razna?

mi-a spart asta toate tiglele de pe casa?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

nu mai inteleg nimic..sporty e in mainile paduraresei si sister..zice pas..ca stie...ea il invata pa magicu treaba cu french kiss....mey am luat-o razna?

poza e un fakezuzele e reale am invatat si io cava de la sor'meanu ma cunoasteti ...auzi sa stau la french kisscu magicuin timp ce sportys-ar afla in mainile paduresei.....pai as cobori armata din pod mey iar guvernantii din umbraar termina-o din 2 timpi si 3 miscari daca ii las liberi prin padure

Citat:
sigur e in poiata? sau e la un spa isi reface neuronii special pt noi?

mey io atat va spun i s-a pus pata pe Ebonyadica o avea pusa de mult da na a intampinat greutati cu oana si spera ca JoAnn e mai intelegatoare si o lasa sa-i calce costumu.....macar de 2 ori pe luna

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

renees.....BEAT IT d'aci


dincolo de orice ....eu raman in continuare protectoarea lu ebony....de aci de la departare ii pazesc spatili....asa ca nici cu JoAnn nu are sanse sa ajunga la el....sa ceara un ren de la sor'ta e tot ce poate primi






Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

fetili io plec la munte acu....sperasem sa fac rost de un modem sa am si io internet in creierii muntilor, din pacate al meu prieten care mi-a promis ca imi da a uitat asa ca nu pot sa ma intru.bei ce nervi am....o sa intru de pe tel...da nu e acelasi lucru.va pup

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput