Goldie Pants - 27

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

sms catre fetili goldie...partyli pt.lisa se va tine in fiecare zi in special dupa orili 20 fiecare zi de absenta se pedepseste cu desfacerea unei cureluse a lu BAD pana se ajunge la chei

mey oana ce sa mai scot la inaintare?nu-ti ajunge sporty tv?

catre nasha purple...chiar crezi ca avem nevoie de tv,internet,telefon?mai ales dupa ce am acumulat esperienta in domeniu?

catre nasha anka.....daca magicu fu cu tine?cu mine cine fu?iete cum se prezenta imbracathttp://images2.fanpop.com/images/photos/7100000/MJ-michael-jackson-7135104-500-676.jpgio am crezut ca-s hainili de schimb

mj cre ca e speecless inca nu-i vine sa creada..ca i-am prezentat dovada

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da acilea nu mai serveste niminea nimik?? eiii fir-ar sa fie, sunteti epuizate dupa nunta?
luati colea energizantu si extraenergizantu ca sa prindeti puteri

A www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">guy like www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you
Should wear a warning
It’s dangerous




www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you’re dangerous
I’m lovin’ it



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Of, am ratat evenimentul saptamanii, dar nu am primit in timp invitatia..abia acum veni cu postasul cu ea.

Vreau si eu poze de la nunta, sa vad mireasa...ca pe mire il cunosc personal

..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



www.digitaldjs.ie/images/01-wedding.jpg" target="_blank">http://www.digitaldjs.ie/images/01-wedding.jpg

In rest, nu s-a developat nimic inca.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico tu vezi ce se-ntampla acilea? duamne fereste mey ebony ex-u tau starni fetili pa la breaking news mi-e sa nu iasa cu paruiala stiai tu ce stiai cand l-ai dat ca a frant multe corasoane

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

JoAnn pune mainili la urechi putin....ca sa nu auzi nimic

mey finico.....the only one for him....poi atata vreme am convietuit cu el si l-am ingrijit si l-am iubit.....are el multe pretine, da numa una e blonda si strengara ca mine. gata JoAnn...am inchis paranteza

purple....mama da vad ca ai imortalizat bine momentul....sister, poi sper ca barem pozele astea la platetsi si tu...ca da-o incolo de treaba...azi am muncit si m-am spetit sa fac partea mea de cheltuieli...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
mj cre ca e speecless inca nu-i vine sa creada..ca i-am prezentat dovada


mey dovezili da la tine ca si alea de la sor-ta este neste fakeuri, da ma rog, bine ca l-ai convins pa fingeru duamne ajuta sa putem si noi sa mai petrecem acilea si o urare pentru sor-ta: la cati mai multi ani in poiata ai de grija sa nu care cumva sa-si revie ca nu-ti vaz bine nici chiar fundu tau cat o fi el de oficios

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

sister cand te intorci din luna de miere? fii mai convingatoare cu party-ul ala pt lisa....ca mie cand mi-ai zis erai in culmea incantarii mai poate magic? mai poate?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Adrianka imi pare rau ca ai primit invitatia asa tarziupoate la urmatoru......evenimentda in ce imprejurari l-ai cunoscut pa fingerumeu?
io am zis ca vreu poze la minut...da purple nu si nu ca e prea scump......ce ziceti ne sta bine nu???

oana promit ca platesc eu pozele numa sa-mi trimita nota de plata...cu party-ul lisei mai convingatoare nu ca nu as putea fi da mi frica ca o sa sfarsesc ca sor'mea

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

bine ca l-ai convins pa fingeru

io cre ca fu nasuca cica fingeru fu cu nasha anka

mey noi va invitam la spalacenie

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

fetiliiii...parca era vb de un party dupa ora 20.Sau vreti sa va luati pedeapsa de zise iona...pai atunci plec si io...

Mergi la inceput