Goldie Pants - 27

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor. Si o.Mamaaa...da ce facurati acilisa fetelor...
gata nunta...si nici nu primim detalii.Eu nu am mai stat aseara ca tot timpul pe 25 mi se scufunda corabiile...probabil de la socul primit in iunie...
Si mai era si o Milka ,ce se tinea de mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

sister fii mai generoasa cu detaliile....si pana la urma am zis ca ti-s dom'soara de honor numai daca bagi ceva la inaintare...n-am vazut nimic...decat am auzit ceva ca suntem responsabile de cheltuieli....


acu esti fresh, maritata si ......., deci cu ce ne incanti? Sau ma consolez cu sporty tv?

JoAnn cred ca milka te-a urmarit pe tine si ne-a lasat pe noi in pace, ca de la o vreme s-a cumintit.....ai scapat frumusete de nunta, emotionant moment... tre sa recuperezi

anka, fu magic, ha? numa o tura sau din mai multe ti-ai dat seama?

purple unde esti? ce rapire mai pui la cale?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Neatza
Iona, ai dreptate, cu gandul am fost alaturi de voi.

iaca de asta vorbeam eu aseara...in ultima vreme la evenimentele importante sunt absenta....sper sa imi revin..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey Oana.....una si buna..daca e magiiiicccc

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu mau pun nimic la cale, poate doar planul de plata a cheltuielilor.
Nu stiu pe cine sa rapesc pt. a primi o rascumparare mai mare. .
Daca voi ati cunoaste lista de la room service . Nu a costat nunta cat room service-ul ei. Cand primesc lista, vi-o arat. De aia scrie sms ca am vb la hotel sa ii taie tot din camera: telefon, tv, sporty tv, internet.
Saracul Magic, l-a sunat pe Black. O iubeste tare mult, dar nu s-a gandit ca de emotie il va coplesi cu atatea.

JoAnn...cu 25 , dar asa mai iesim la liman, cu haz de necaz si povesti nemuritoare




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor va trimit o poza sa vedeti cum se simte Ebony la mine
http://mjjgallery.free.fr/20062008/photoshoots/ebony/photoshoot/015.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

JoAnn cunosc zambetu asta , stiu ce il provoaca, deci inseamna ca il intretii bine pe ebony

purple....daca zici ca iese ceva mare, conteaza pe mine...eu tind de 6, ca la negocieri nu ma pricep

mj unde palaria mea esti? tot la oxigen?

lisa sa stii ca sister insista sa faca un party la care tu sa fii invitata speciala, ca sa se revanseze ca nu ai putut veni la nunta. zice ca pune la bataie tot ce are.....pe cei 3 muschetari in primu rand.... ca nah..acu e maritata, nu mai calca hainili la toti

anka deci azi esti in forma mare, dupa o asa incercare

sister da un sms si zii cand dai patercerea pt lisa...sa isi faca loc in agenda pentru tine

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey Oana ....pai hai sa iti zic ceva:Normal ca sunt intr-o forma de zile mari.....Cunosti replica din This is it....let him simmer?
Exact asta am facut io aseara....imi spuneam Let him simmer!Let him simmer !!!Mai e nevoie sa iti spun dupa ce a fiert ce a iesit????Nu cred....
Incercati....e magic

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oana, dar ce onoare pe mine , ce pot sa spun? abia astept petrecerea..

anka

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

lisa baga fingeru pe acilea mai des ca ne suparam....., pai ce party e fara BAD-a noastra?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput