Fiv in Ungaria 78

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sophie76 spune:

felicia, nu am cuvinte sa spun cit imi pare de rau, asteptam cu multa speranta in suflet rezultatul tau, eram sigura ca va fi bun si vroiam sa ma incarc pozitiv inainte de a pleca si eu la drum

sophie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KiraClara spune:

Felicia imi pare tare rau... iti doresc sa treci si peste incercarea asta cat mai repede!

offf... prea multe nereusite pe forum in ultima vreme ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariada spune:

Offff, Felicia, imi pare tare rau! Ti-am asteptat raspunsul cu sufletul la gura si am tot sperat ca va fi bine... Te imbratisez, fata draga!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Felicia, imi pare tare rau!

incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KiraClara spune:

Felicia si la mine BHCG a fost tot fix 2 tot transfer cu blasto. Dar progesteronul 50.9 mi se pare super mare in comparatie cu al meu 16 (tot cu utogestan). Stie cineva care ar tb sa fie o val min la progesteron?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Feli eu in locul tau as repeta BHCG la 48 ore, prog arata ca ar fi sarcina si sigur nu e de la utrog. La ET cu blasto BHCG iese mai mic deoarece se implanteaza mai tarziu, imp e sa creasca val. Nu intrerupe utrog!!


Miki Anul asta pun d'un pui.
DOAMNE AJUTA!

Trombofilie ereditara (MTHFR C677T homozigot + FVL heterozigot)
2 sarcini oprite din evolutie (8s,5s)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns david1977 spune:

Felicia imi pare foarte rau de rezultatul pe care l-ai primit , speram ca dupa mirela sa vi si tu cu un rezultat pozitiv, ma doare sufletul cand aud asemenea vesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Miki-Miki, KiraClara, si eu ma tot gandesc la valoare asta mare a progesteronului in conditiile in care am vazut rosu de ieri... m-am gandit ca e de la utrogestan... valorile pt faza foliculara ar fi 0,25-0,54 iar pentru faza luteala max e 20... Astept sa imi raspunda dr Kovacs...


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zapp spune:

Felicia, eu am avit progesteronul 30.7 in ziua a 10-a de la ET. L-am intrebat pe Kovacs si a zis ca e o valoare buna si ca utrogestanul nu o influenteaza, avand o actiune locala.
Stiu ca valoarea ta la bhcg este foarte mica pentu ziua a 9-a, dar poate mai sint sperante...Vezi ce zice si dr-ul. Te pup si iti doresc mult curaj si putere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

felicia , fi tare, cine stie de unde sare iepurele. ai grija de tine

de Craciun vom fi 2 in 1 ....... +6

Mergi la inceput