Fulgusori (169) - Hai Arcadia!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianeAli
Andrecluj ma bucur pentru vestile bune. sa ai grija de voi! 37+ Lorin Edward
37+ Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

scuzati-mi ignorantza...mi s-a intors raceala...si e mai rau ca tura trecuta...am o stare de somnolentza...si imi vine sa vomit...,am inteles eu corect sau nu.... naste ARCADIA?


37+
A.M.R. 3-
D.P.N.=8 dec.09
www.onetruemedia.com/shared?p=9ad5ae9b3ca4bc15b58524&skin_id=601" target="_blank">wedding day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Romanitza_31 spune:

My_lady ...e ceva ciudat cu racelile astea, mi s-a intors si mie si vorba ta parca mai nashpa! transpir f tare, dar febra nu am si cand stiu ca in afara de ceai cu "ceai" si paracetamol simplu altceva nu am voie , imi vine sa ma urc pe pereti!




37+
POZE + JUSTIN DAMIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Romanitza_31

My_lady ...e ceva ciudat cu racelile astea, mi s-a intors si mie si vorba ta parca mai nashpa! transpir f tare, dar febra nu am si cand stiu ca in afara de ceai cu "ceai" si paracetamol simplu altceva nu am voie , imi vine sa ma urc pe pereti!




37+
POZE + JUSTIN DAMIAN

eu nu am luat nimic...am baut doar ceai si mi-am pus comprese cu spirt pe frunte si piept...la prima raceala...acu tot nu iau nimic...mi-e frica de pastile


37+
A.M.R. 3-
D.P.N.=8 dec.09
www.onetruemedia.com/shared?p=9ad5ae9b3ca4bc15b58524&skin_id=601" target="_blank">wedding day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

ma duc la bucatareala...deh..asta e: mai trebuie sa si mancam


37+
A.M.R. 3-
D.P.N.=8 dec.09
www.onetruemedia.com/shared?p=9ad5ae9b3ca4bc15b58524&skin_id=601" target="_blank">wedding day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Romanitza_31 spune:

Spor la bucatareala My-Lady si ai grija de tine si de pui!

37+
POZE + JUSTIN DAMIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

arcadia e in listuta programata pt. maine.

hai arcadia

mai astept pareri cu privire la scoruri, si anume pt. cezariana de nevoie la Iasi (cazul meu).



Ramonika si Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

gata bucatareala...flash....tzac...pac



HAI ARCADIA

romanitza...dar cu fetele de la topicul mami/gravi de iasi ai vb?
ele ce ti-au zis?


37+
A.M.R. 3-
D.P.N.=8 dec.09
www.onetruemedia.com/shared?p=9ad5ae9b3ca4bc15b58524&skin_id=601" target="_blank">wedding day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

iar am contractii dureroase
oare sa fie cauzate de faptul ca imi suflu nasul??si tusesc...contractandu-se astfel abdomenul si burtica prea des???


37+
A.M.R. 3-
D.P.N.=8 dec.09
www.onetruemedia.com/shared?p=9ad5ae9b3ca4bc15b58524&skin_id=601" target="_blank">wedding day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

romanitza...da la nunta ta era gagiul ala misto care e intr-o formatie...care imi place...dar nu imi amintesc cum ii zicea...deci...TIPUL ALA...care seamana cu tine....E FRATELE TAU???????????


37+
A.M.R. 3-
D.P.N.=8 dec.09
www.onetruemedia.com/shared?p=9ad5ae9b3ca4bc15b58524&skin_id=601" target="_blank">wedding day

Mergi la inceput