cineva pasionat de scrapbooking?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Ardeiash dar ne lasi in ceatza asa?!?! Nu arati nimic din ce ai lucrat pina acum? Pliiizzz




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

danat: am terminat un album - cadou de craciun pentru parintii mei , insa nu am pus paginile pe net.. imi pare rau .. e intr-adevar foarte mult de munca , daca doresti sa iasa ceva de calitate... si trebuie sa investesti ceva bani ca sa iasa frumos. cel putin in belgia sunt tare scumpe materialele. am incercat in ro sa caut materiale , si se pare ca inca nu exista aceasta notiune de scrapbooking pe acolo.. cel putin la constanta , de unde sunt eu. nu stiu daca la bucuresti au aparut ceva magazine ..

pe mine ma mira ca totusi nu exista nimeni pe acest forum cu acest microb.. mi-ar fi facut mare placere sa stam de vorba

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Ardeiash si mie imi pare rau ca nu iti pot vedea nici una din creatii....se pare ca vrei sa le tii ascunse :( of, of, mai, mai...

Cat despre costuri, hehe, orice hobby/ pasiune e cam costisitoare.



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Germina spune:

Buna. Pe forum la activitaticopii.ro mai gasesti pasionati. A fost si un concurs pe tema asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

multam de info ... germina, am descoperit deja locul acela... insa dc imi este drag..

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

postat initial de Anja77

Salutare, tuturor!

Numele meu este Anja si sunt f. noua pe forum (azi m-am inscris).
Am vrut sa fac o cautare pe forum sa vad daca exista deja acest topic (pentru a nu crea altul inutil), insa se pare ca serverul este foarte ocupat.
Ca atare, am deschis un topic nou. Si asta pentru a vedea daca in Romania si pe acest forum exista persoane pasionate/interesate de acest nou hobby.

Va astept, scrappers si curiosi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anja77 spune:

Acum intrebarea mea este inutila, pentru ca v-am gasit si ma bucur asa mult .
So...eu sunt Anja, sunt relativ noua in scrapbookingul clasic si foarte pasionata de el. In perioada asta de cand am aflat ce e si cu ce se mananca, am creat cate ceva. Daca e cineva curios, pot posta cateva ex.
Except this, sunt aici pentru orice idei, intrebari, sugestii in domeniu.
Ah, sa nu uit, am o intrebare: de unde va aprovizionati cu materiale pt. scrapbooking?

Sa avem o seara buna si sa ne auzim cu bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anja77 spune:

Dragi scrapperi din Romania si de pe forum ,

In calitate de scrapper roman, m-am gandit sa fac un mic "sondaj" de o singura intrebare si sa il lansez. Orice raspuns pe tema asta e apreciat !

Credeti ca un shop virtual pentru scrapbooking ar prinde bine in Romania?

Multumesc anticipat pentru participare!
Let the party begin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

mihaela s : blogul tau e super.. tu ai facut toate pozele?

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Anja bine ai venit si aici, si in genere pe DC
As fi curioasa sa ne arati ce ai facut tu! Si pt mine e un domeniu nou, inca nu am lucrat nimic, deocamdata studiez "problema" si mi se pare foaaarte interesant ce poate iesi din asta.



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput