Gravidute prin FIV (54)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

elenada...sa ti traiasca puiutii, sunt atat de frumosi, off, vb lui al meu....pana la noua luni.....ce mult e!!!!!!
trece repede


de Craciun vom fi 2 in 1 ....... +6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Buna dimineata!!!!!!
fetelor dragilor, va urez in inceput de saptaman excelent si sarcini sanatoase, nasteri usoare si voi sa va puteti bucura de viata!!!!

Miruna79, da parca-l simt mai bine pe bebelusul nostru, am impresia ca se rostogoleste.

Hepilicaaaaaaaaa, heh he ehe ati facut 2 luniiiiiiiiiiii!!! sa traiasca printesa si mama sa!!!!

Elenada, mi se umezesc ochii cand citesc ce ai scris, atata emotie si fericire care sterge orice asteptare si suferinta din vremuri trecute! Ma bucur ca ati fost binecuvantati

p.s., nu pot vota piticul tau pentru ca nu am nr tel romanesc...

iana, ia ca tu o urmezi pe Elenada cu pereche de frumosi, burtica mandra ce esti!!!

carmelii, draga mea nu-ti face prb de kg, e mai important din ce se pun nu cate. Pentru durerile de articulatii e bine sa reduci ceva sare (dar atentie ca e importanta si prezenta ei) si masaje usoare locale, pui pe cineva sa te mai "traga" pe maini, picioare, sa te maseze pe spate, e fantastic de relaxant sa stii.
sarcina usoara!!

manibani, cum e? mai poti mami fericita ce esti!!!!

Evi, ce face mamica fericita? te pup si laptic sa ai sa pape bebe!!!!

huski, draga mea sunt sigura ca le vei face in timp pe toate, sa nu intrii in panica, asta-i important. Eu una in wk-end am fost cu sotul sa vedem ce patuturi se gasesc, ce carucioare, mi se parea ca nu-s eu si visez, uneori simt ca-s intr-o poveste, cat am visat la momentele astea cand cumpar pentru al meu copil nu pentru sa le daruiesc la prieteni, mi se pare vis nu alta!!!
te pp

dear baby, tu esti vedeta zile de azi!!!!!!!!!!
nastere usoaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
baietei sanatosi si mancaciosi sa ai!!!!!!!!!!!!!!!!!
tinem pumnii draga mea!!!!!!
Doamne Ajuta!!!!

mirela, cum te simti? greturi? mirosuri? sarcina usoara!!!

fetele va pup si sa auzim de bine!!!!!




castelana fericita 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

neata

castelana ma bucur ca bebele tau se misca din ce in ce mai tare
eu, sunt bine merci, n am greturi, mirosul de tigara ma deranjeaza, ma dor sanii si de doua nopti imi amortesc mainile, dar am patit asta si inainte de a ramane insarcinata.
bebe sa fie pk, ca eu suport orice. astept cu emotii ziua de decembrie.
pupi

de Craciun vom fi 2 in 1 ....... +6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Castelana - . Vei vedea ca urmeaza o multime de momente frumoase...!!!

Noi am avut BOTEZUL sambata. A fost tare frumos. Maia a fost linistita, nu a plans deloc.
A fost tare emotionant.


h.

minunata (22.09.2009).

Maia

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iana_mari spune:

Castelana multumim de urari,ce matinala esti?Sau cum e cu fusul orar?
Te pupam cu drag eu si gemenii

Dear_bambie nastere usoara

Hepilica vrem si poze de la botez

iana

28+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

Castelana - . Vei vedea ca urmeaza o multime de momente frumoase...!!!

Noi am avut BOTEZUL sambata. A fost tare frumos. Maia a fost linistita, nu a plans deloc.
A fost tare emotionant.


h.

minunata (22.09.2009).

Maia

Multumesc lui DD.


sa va traiasca frumoasa Maia, nu ma mai saturam privind pozele de la tineeeeee!!!
cum este privirea de copil, cum te poti pierde in ochii sai, e ceva incomparabil!!
te pup si sa fii sanatoasa Hepilica sa te poti bucura de ea!


castelana fericita 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui iana_mari

Castelana multumim de urari,ce matinala esti?Sau cum e cu fusul orar?
Te pupam cu drag eu si gemenii
iana

28+ si


Mercii, sunt topita, sa ma pupe gemenii pe mine, merciiiiii!!
Da sunt matinala din cauza fusului orar, sunt in fata cu 6 ore iarna si cu 5 vara (noi neschimband nimic aici nici macar ora)
de obicei la 7 ma trezesc cu sotus adoratus, mancam micul dejun impreuna si apoi de la 9 incepe programul meu de voie.
Acum fiind mai statica asa scriu cate ceva la fete, cand nu scriu inseamna ca am mai scapat in lume!!!
Te pup si eu cu baiatul meu drag si asteptat, ieri am fost amandoi la votare, l-am luat si pe tati ca el nu voteaza de-ale noastre si eu foarte mandra eram ca acum eram doua inimioare in cabina si poc poc cu stampila!
te puuuuuuuuuuuuuup


castelana fericita 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

neata

castelana ma bucur ca bebele tau se misca din ce in ce mai tare
eu, sunt bine merci, n am greturi, mirosul de tigara ma deranjeaza, ma dor sanii si de doua nopti imi amortesc mainile, dar am patit asta si inainte de a ramane insarcinata.
bebe sa fie pk, ca eu suport orice. astept cu emotii ziua de decembrie.
pupi

de Craciun vom fi 2 in 1 ....... +6


draga mea pai atunci esti bine, fara greturi, dar n-am inteles cu tigara aia, de unde vine fumul?
sarcina usoara in continuare si vine el si decembrie luna cadourilor cu ecografii cu tot!!!!!


castelana fericita 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui castelanaC

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

neata

castelana ma bucur ca bebele tau se misca din ce in ce mai tare
eu, sunt bine merci, n am greturi, mirosul de tigara ma deranjeaza, ma dor sanii si de doua nopti imi amortesc mainile, dar am patit asta si inainte de a ramane insarcinata.
bebe sa fie pk, ca eu suport orice. astept cu emotii ziua de decembrie.
pupi

de Craciun vom fi 2 in 1 ....... +6


draga mea pai atunci esti bine, fara greturi, dar n-am inteles cu tigara aia, de unde vine fumul?
sarcina usoara in continuare si vine el si decembrie luna cadourilor cu ecografii cu tot!!!!!


castelana fericita 21+


al meu sot fumeaza, l am exilat pe balcon, pe la bucatarie......dar mai ajunge si la mine un pic de miros de fum.


de Craciun vom fi 2 in 1 ....... +6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Castelana la urmatoarea votare te duci cu bebe in brate.
Noi asa am fost. fetele cu fetele si baietii cu baietii. matei a protestat la votul lui taicasu. nu i-a placut si pace. ana ca fetele nu prea a interesat-o evenimentul ba chiar a luat-o somnul.

pupam burticile

Daca doriti sa votati un pitic o puteti face AICI

elena fericita de Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput