Goldie Pants - 26

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Mai, nu stiu de la ce si cum, dar am o durere de cap sora cu cafeaua facuta de renees .
M-am oxigenat si tot degeaba



Pe voi v-au rapit extraterestrii?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

atata liniste aci....eu deja incep sa o banuie pe renees....mai ales in combinatie cu padurareasa...cred ca e doza fatala.


daca nu apareti...ii strag eu pa baieti la mine acasa, ca doar nu i-oi lasa sa stea abandonati pe cine stie unde. baieti...adresa mea e..... pa cartea de vizita. cine e singur acasa si parasit...sa vina la un ceai cald

sper sa nu fiu urmatoarea pedepsita dupa iona...ca am intentii curate si clare

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mei Purple te-o fi deocheat vreo zuza.O fi renees?
Oana....ai grija


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

BEAT IT

nu stau la discutii cu renees, o tund...asa cum face ea cu renii

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey Mj bagasi melodia zilei si disparusi?
Pe noi nu ne mai iubesti???

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M, I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you more
fetili
mey da voi ce paziti acilea???













www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a very special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi stau si eu cu degetu pe refresh...sa vaz...si iaca nimic.....
ne-ai lasat balta?
noi nu te lasam



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da voi cu fingeru doar refresh stiti sa faceti??? pai d'aia am ajuns acilea la subiectu asta asa .....ca o gradina zoologica ca voi stati pa refresh ce vrei de la mine??? iaca v-am administrat tratamentu shok multumite???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a very special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi dadeam refresh sa vad daca iti areti paalria p'aci....ca nah...la cat de suparata ai pelcat pa iona, credeam ca ai fugit in lume cu CT

eu astept sa vad ce i-ati pregatit la iona...da astept degeaba de 2 zile.....poi as ama apuc si eu de facut tampenii

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da io una nu-nteleg o chestiede ce lasati voi tot greu pa umerii mei??? rau comis ar fi trebuit sa va afecteze si pa voi, nu??? hai sa zicem ca tu nashico nu ai vazut desi ankutza ti-a confirmat ca era si MLoveru' acolo in aste conditii io cre ca pa voi fie nu v-a deranjat fie sunteti de acord cu iona casanova....si atunci?? care, palaria mea violet, e problema voastra??? am avut o solicitare privind o modificare pe prima pagina, vaz ca nu s-a rezolvat ati primit ceva explicatii, scuze sau mai stiu io ce ....si ati considerat ca iona casanova merita sa fie o MRS??? ok, no problem. da mi se parea normal sa-mi ziceti si mie. acu vreau sa-mi stergeti numili meu de acolo,....oi fi io Dirty Diana....dar n-am ce cauta pa aceeasi pagina cu iona casanova. asa ca nashico te rog sa stergi numili meu de acolo imediat. multumesc

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a very special part of me !

Mergi la inceput