Goldie Pants - 26

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza

love lives forever

mey iona fii cu mare bgare de seama azi ca poate poate o mai imbunezi pe mj....si nu te trimite sa ii tii locu la d-na padurareasa . desi la ce i-ai facut, eu zic ca asta ar fi o pedeapsa usoara


dar oricum..cu atata lume in jurul tau...renees, renii, dl. C.....nu stiu de ce iti faci griji.....noi nu avem ajtoare, tre sa ne pazim fundurili singure, sa facem di tate numai noi...pe cand tu.....mey nu e bine ca ti-au dat ajutoare...eu te-as lasa fara ele instant
la tine orice pedeapsa se transforma in beneficiu....ce bagheta magica ai acolea...ca vreu si eu sa o folosesc numa o data...o data numa sa ma lasi sa transform o purcica si un strut in...in....neste simpatici

lisa o sa ne gandim la tine

mj

anka eu pa tine ma bazez la proces, ca eu n-am apucat sa vaz mare lucru...da o sa sustin tot ce zici tu
purple puuurfect

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most
fetili
sper ca v-ati bucurat de frumoasa zi de toamna de azi??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hello

pe cinste si pe cine vreti voi....a fost azi
acu sunt la o partida de karaoke....am iesit la o seara de distractie. da l-am lupat si pa panthero black ca sa fiu cu ochii pa voi


soo...seara asta e proces o ba? ca vreu sa stiu...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Distractie placuta la karaoke..sa ne reprezinti frumos
Nu cred sa fie azi vreun proces, doar daca o procesez singura pe padurareasa sau vad eu pe cine.

Va doresc o sambata seara simpatica.
Azi mai bine:






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

bine mey ca eu car panthera dupa mine sa sez cu ochii pa voi..si voi nimic nimic.....m-ati tras in teapa

unde v-ati ascuns?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Oana, pe asta l-ai dus dupa tine?






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey ati stramutat procesu lu iona?

purple nu am luat nimic cu mine ca am zis sa aveti aci material la defilare, cand luati pauza de deliberat pt iona...sa aveti baieti la defliat sa vada iona ce pierde cand e pedepsita...da iaca ca....nush ce s-a intamplat...v-a facut renees ceva? ca nu vad nici fir de agitatie p'aci



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Neata fetili...ieri am disparut toata ziua...am fost la film La 2012.Asa ca nu am mai putut intra...poate ne adunam azi toate sa o punem de un proces.
M I love you most...

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza

sper ca azi scoateti capurili p'aci....ca de nu ma enervez si stau numai la private party si in silenzio stampa

ce palaria mea de treaba e asta?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

astazi gagicile si-au scos mejeii la plimbare bag de seama...
Iona tu ce faci cu renii? Esti cu ei la pascut?Renees si padurareasa sunt cu tine? Te ajuta?


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput