Goldie Pants - 26

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

[

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey nashico numili tu ti-l alegi cum iti place io nu am zis ca mloveru si cu killeru ar fi unu si acelasi doar as fi vrut sa te procopsesc cu criminalu na sa ai 2, io zic sa-l tii pa langa casa ca e smooooooooooooth si moooooooama cum sa misca si drept sa-ti zic mie imi place mai mult decat mloveru


....sunt si in aceeasi gama...cu costum si palarie.....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Oana.....sunt pe aici,nu va faceti griji pentru mine
JoAnn....o dedicatie de la mine
http://mjjgallery.free.fr/20062008/photoshoots/ebony/photoshoot/003.jpg
felicitari

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi cum zice purple..m-am reinventat....nume neuronu a ramas, ca ala e forever asa...n-am ce-i face , nu il poci imbunatati, nu il poci schimba...da mie imi place de el asa, e pretinu meu

soo...dam gata si 26?

ionaaaaaaa??? ankaaaaa??? aci se face trecerea spre 27....nu va bagati?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Pai sa ma pregatesc de .
Fetelor, da loverul asta ii a lu' cuiva? ca uite ce pateste...saracul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

E Goldie meu ...o zuza a tabarat pe el...Duamneeeee ce sa ii faci daca arata bine

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

iete cine stie sa aprecieze, lisa mey cum ne mai portivim noi la gusturi


mey, eu zic sa sistam cautarile in perioada asta......nu de alta dar mai dati de BAD in haine de sarbatoare sau mai stiu eu...pe care nu le stiati.....si apoi iese cu......nah sunt intelegatoare, dar toate pana la EL ...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

il iau si pa smooth....da sa nu mai stie nimeni

anka am crezut ca ne-ai uitat

iona s-a adjudecat smooth la mineeeee sa il bifezi in lista ca luat....si sa nu te uiti gales la el

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

hai ca schimbam foaia....una nou ca asta s-a dus deja

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamne fereste lisa, mey pai nu s-a luat niminea da BADu tau, io chiar ma gandeam sa-ti propun daca nashica nu-l vrea pa killeru sa-l..........gazduim noi cu randu

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

sau aci...





Mergi la inceput