Goldie Pants - 26

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey fetili, da voi ce facurati p'aci? revolutie or what?...mey, nu mai pricep ce faceti acilea.......v-ati rafuit....ati ajuns si la impacare cred...vad ca dadurati si o petrecere de bun venit , asta e de bine...JoAnn

iona , cum e? cate zile AMR pana iti reiei vechiul nume? ce fac cei 4 M?...

oana vad ca renunti la ebony.....dar ce generozitate......JoAnn, sper sa apreciezi gestul..

mj, ai uitat de suparare sper...

anka, purple

mey, eu zic de acum sa o tinem numai intr-un party


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da sunteti tare tare dragutze....azi eu ma despart de Ebony si sunteti acilea toate imi oferiti batiste sa nu plang.... n-am ce zice.....vad ca asa iute v-a ingramaditi sa ma sustineti....sau sunteti toate pa drum....intre strada mea si a lui JoAnn sa il prindeti 2-3 clipe singurel? ha?


de la iona ma astept.....da anka, lisa, purple??? de astea imi sunteti? ha?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Oana n deci cum ramane?sa inteleg ca tre sa ma pregatesc?Dar el ce zice?
lisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj observ ca ai fost la shopping cu punctele....si resedinta ti-ai schimbat-o.... adevarul e ca "forever" e cuvantul de ordine...

oana , eu abia incerc sa imi dezmeticesc neuronu (ca nu mai deslusesc itzele pe aici)......si saracu nu prea vrea sa ma ajute, ca fuse supus la stres wk asta..., dar sa stii ca iti ofer umarul meu sa plangi..si bonus





www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico da mult iti mai iei la revedere asa-i ca nu-ti mai vine sa te desparti de el??
da mey lisa am shoppinguit cate ceva m-am si imbracat putin ca prea am umblat numai in costumili naked, na sa fiu la asorte cu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover

pana iese nashica da pa unde s-o fi inghesuit cu ebony io zic sa consultam meniu




JoAnn ce sa zic? sa fie-ntr-un ceas bun

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj,bine ca te-ai imbracat ca...gata, vine iarna si tinuta de vara trebe bagata la dulap......doar daca om calatori prin tarile calde...

mey, meniul e tentant , nu ma pot hotari ce sa aleg, asa ca ma risc si servesc tot....sper sa nu ma ia ca salvarea...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi vad ca esti gata JoAnn...el zice ca nah...e incantat, e important sa il iubesti mult....oricum o vreme o sa ma mai pomeneasca si pe mine...daca te tii bine de el si il rasfeti..e posibil sa ma uite iute....clar ca eu nu il uit...never...

si acu sa vedem cum...eu ti-l dau...bucuroasa, cu draga inima....da ca sa am o garantie....ti-l las de proba o luna....sa nu ma trezesc ca ti-l dau si apoi il abandonezi p'aci si sufera...ca iona asta asteapta

deci o luna e in proba....sa ne areti ca il iubesti si il rasfeti....si daca ne convingi e al tau de tot. in luna asta ai drepturi depline asupra lui...e al tau cu totul.....da contractu definitiv il semnam peste o luna ce zici?

fetelor sunteti martore...sa nu zica iona ca l-a gasit ratacind p'aci si l-a consolat....

e ok JoAnn? fetelor....merge bine neuronu?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa risca-te ca te risti bine. aci nu are ce sa caute salvarea, duamne fereste nu trebe sa folosesti nici tacamuri e recomandabil sa servesti tot, nu te lacomi, e din belsug, doza si ordinea tu le stabilesti da iaca si costumatia de toamna-iarna a lu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">my lover sa stii ca am intrebat aci si niminea nu a zis ca ar fi BADul tau ca altfel nu mi-as fi permis oricum noi suntem neste duamne si ne-am inteles intotdeauna tu esti cea mai intelegatoare dintre noi, uneori poate chiar prea intelegatoare ....

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashico neuronu tau este la inaltime ca de obicei acu sa vedem cum te cheama pa tine sau numili se schimba la semnarea contractului???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi nu....ca tre sa imi gasesc nume..si Ebony ii revine la JoAnn.....offf...ajutati-ma.....ca nu stiu cum sa imi zic....

iona era rock...deci nu il poci lua.... apropo...cate zile mai are?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput