Goldie Pants - 26

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Eu vi-l aduc pe Give in to Me DJ






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io pe www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover
nu-l mai scot la defilare, ce palaria mea daca i-o pica cu tronc lu JoAnn?? vrei sa ma judec si cu ea?? il tiu aci doar pentru mine, cine vrea sa-l vaza il vede la clipurili din tratament ca presteaza la greu, duamneeeeeeeeee si cat il mai iubeeeeeeeeeeeesc
da m-am gandit il dau pa dirty boyu daca ii place ca si asa nu am timp de el

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ionaaaaa....cu ce defilezi...unde esti......

acu la proces nu vrei..da la party nici asa? hai mey.....ia baga finegru acilea la prezenta...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Fetelor adica iosingura?Pff...pai nu vad miscare...Si... imi spune cineva ce e cu numili cele dp prima pagina...adica toate Mrs.Jackson?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Asa da...eu sunt cu explozie intarziata , nu vazusi ce minunatii puserati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

si ca sa fie clar pentru toata lumea: www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">el
este www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover
in costumatia de toama-iarna si in aia de vara

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Pai cu toatele suntem neste duamne Jackson.Fiecare si-a insusit un M care i-a placut mai tare:De exemplu mie imi place in The way you make me feel, lui MJ in Come togheter, Oanei You rock my world, lui Purple Give in to me, Ionei......ii plac toti.Tie?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

pe aci sunt am de facut o injectie

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

de fapt m-am razgandit cu dirty boyu ca na....nu poci sa- mi schimb numili, melodia tot a mea ramane n-ar fi corect fata de JoAnn asa ca sa-si aleaga ea unu care nu e luat

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

pe aci sunt am de facut o injectie

ce patisi?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput