BIOGENESIS FERTILITY CENTER(7)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ruxandrab

Am fost sa imi recoltez sange pt analizele pt fiv. Ceea ce mai aveam eu erau din martie si au zis ca tb refacute.

Roxana

Aha,atunci mult succes!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Cata tie ti-au dat la celelate fiv-uri acid folic?
Vad ca majoritatea au primit asa ceva,insa eu nu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

pysy - nu, mi-au dat dupa ce s-a confirmat sarcina.Inainte nu am luat niciodata.

Catalina
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">salvati o viata alina donescu
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307

pysy - nu, mi-au dat dupa ce s-a confirmat sarcina.Inainte nu am luat niciodata.

Catalina
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">salvati o viata alina donescu
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170




Ok...merg in patut....maine o sa-mi ia sotul baterie la laptop si atunci am sa pot sa-l iau in pat cu mine...Pupici!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Mai devreme mi-am facut si eu "debutul " la voi dupa o canapea ...asa mai timida .....mai aveti locuri ?


Lupta cu kg !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Pentru toata lumea. Bine ai venit.

Catalina
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">salvati o viata alina donescu
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Bine v-am gasit .....va urmaream din umbra .....m-am tot gandit sa imi fac programare la clinica......doar k nu eram hotarata.....dupa o discutie mai amanuntita cu Noname....m-am decis si am sunat ieri......astept acum telefonul de la ei pt programarea din luna decembrie , intre 12-15 dec.am inteles k o sa fie.


Lupta cu kg !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky007 spune:

Cata , ti-a fost dor de mine? te pup!!
Sarrah ma bucur ca esti biner si bafta cu dipherelinul, sa iti fie si mai bine si sa ai un BB cat mai repede!!!
Mirelaaaa, te pup si iti tin pumnii la diphereline! ai terminat cu bine Yasminele?? te simti bine? hai ca sunt alaturi de tine! chiar daca nu ti-am scris (am ajuns numai tarziu), m-am gandit in fiecare zi la tine!!!
pysy, fii tare, nu vezi ca toate suntem langa tine si tinem pumniii stransi? Iti dai seama ca puterea creste!! Am o presimtire, (asa am avut si la Cata, in alta problema), ca o sa fie bine si ca ai deja un BB mic mic si frumos!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_bebe spune:

Arianna_M - Bine ai venit! si sa rezolvi problema cat mai repede, sa ramai pe aici doar ca exemplu pozitiv!
Prima a fost Taty ana,acum urmeaza Pysy, apoi o intreaga gasca in decembrie - asa ca sunt locuri libere anul viitor
ce nume frumos ai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana_bebe
ce nume frumos ai!



Sar'mana.........asa o va chema pe una din fetele mele

Doamne Ajuta la toata lumea....si sa ne vedem mamici de prunci sanatosi .


Lupta cu kg !

Mergi la inceput