Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(44)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Neata fete cucuiete,
Ma bucur sa va vad pline de vorba.
Eu ieri am fost f in butoi, dar am fost pe la proctolog si la coafor,si m-am tuns. Acum nu mai sunt blonda, sunt suvitata...
si mi-a trecut....
Ieri am facut prima injectie de decapeptil....Nu e dureroasa, a fost un pic rosu locul dar a trecut....prind eu experienta cu timpul. Azi ma simt minunat, nu sunt balonata si m-am imracat sexi , ca al meu voia sa ma de dimineata...dar nu am avut timp
Nu-i nimic...si diseara e o zi
Ca medicatie eu continui cu acidul folic si acum am inceput si omega 3. Nu stiu daca sa iau si vit E pana la punctie. ce ziceti?
Oricum, cu aceasta ocazie am intrat intr-o noua era de viata...
Ma simt parca as fi pierdut fecioria....nu ca a fost rau
Libra, ai -ii mei, bafta si tie...
tuturor....

Mona
:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

LA MULTI ANI, AMIRA, dansatoarea premianta a lui mami DANNY! SA CRESTI MARE, SANATOASA, FRUMOASA SI DESTEAPTA!

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Libra spune:

Blueflower, multumesc frumos pt detalii. Sper ca azi esti mai odihnita.

_
made in Romania, '73

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Helllooo gagicileee!
V-am gasit!...ce credeati ca scapati de mine????


Adutzaa...la mine nu merge sa dau click pe voturi ca m-am gandit si eu la asta Cred ca m-au vazut astia asa mica....si au zis ca sa mai cresc pana sa ma bag la treburi de oameni mari

Pooop you all...sunt la serviciu, dar mi-era dor de voi si intrai sa va tzuc nitzel!

Adutza....ne vedem diseara...pe terenul de lupta

Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Libra,
Tu de ce faci injectiile de dimineata?
Mie mi-a zis ca cel mai indicat este sa le fac dupa ora 16.
Logica este ca daca faci seara medicatia, are tim sa-si faca efectul si doza din seara asta astfel incat a doua zi dim cand mergi la eco + an. sange se vede si influienta ultimei doze...
Asa mi-au recomandat mie si la inseminari...
Nu cred ca are imp....
pup

Mona
:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Elly, iti vand io un pont ... pe gratis: intra pe Subiecte active, cauta subiectul nostru si apasa pe (4 voturi). Eeeee, ce zici? Merge?

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mona40

Libra,
Tu de ce faci injectiile de dimineata?
Mie mi-a zis ca cel mai indicat este sa le fac dupa ora 16.
Logica este ca daca faci seara medicatia, are tim sa-si faca efectul si doza din seara asta astfel incat a doua zi dim cand mergi la eco + an. sange se vede si influienta ultimei doze...
Asa mi-au recomandat mie si la inseminari...
Nu cred ca are imp....
pup

Mona
:)



Mona si eu mi-am facut injectiile tot dimineata. Ideea e ca se recomanda sa le faci la aceeasi ora in zi. Nu cred ca e interzis sa le faci seara, dar nu cred ca as fi ajuns vreodata la aceeasi ora acasa, seara, ba cumparaturi, ba servici prelungit, etc.
Eu mi le faceam intre 7.30 si 7.45. 'Aceeasi ora' inseamna un interval de max juma de ora, nu fix in acelasi minut ca in alta zi.
Imi aduc aminte ca eram la un mom dat la coada la cabinet la Marinescu - uh, urasca cozile si asteptarile!! - si se vaita o tanti ca ea strabate in goana juma de oras la ora 6 dupa amiaza sa ajunga la o anume asistenta sa ii faca injectiile. Ca ei ii e frica de ac si lesina numai cat il vede!
Acuma...fiecare cu putirinta lui. Eu am preferat linistea de la mine de acasa. Desi am avut un episod - plecare la munte la 6 dimineata si facut injectiile in toaleta la McDonalds . A fost haios. Bine macar ca era curat pe acolo, oricum aveam cu mine sticla de spirt.


29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

BlueFlower, ce ai primit tu pt spargerea foliculilor?
Mie mi-a dat Ovitrelle. Apoi, pana in ziua punctiei (dupa 36 ore de la injectia pt spargerea foliculilor) nu am mai facut nicio injectie.

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Da Floricico, ai dreptate, ce e important este sa fie facute la aceeasi ora...si ce e cel mai important este ...sa fie cu burtica.
Te pup si multa sanatate.
Nico, sugubato, ce mai faci de papa bun?
Gali, ce e cu tine, si tu ai o perioada tare amestecata...
Ce zici de un coafor?
Las' ca va tirimit poze cu noul look , ca m-a pozat al meu de dim...daca altceva nu a fost rost
Liminita, se pregateste de BIG Journey..
Pup la toate frumoasele si inimoasele...

Mona
:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Mona, ti-ai schimbat si culoarea parului?

Azi vreau sa fac mazare cu carnita de vita (pt culoare pun si un morcovel taiat rondele si un cartofior taiat cubulete). Bineinteles, orez turcesc.

Va astept pe toate!

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput