Pacientele optimiste si gravidutze dr.Tutunaru 110

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonia

multumesc camcris


Simo daca nu te superi tu ce probleme ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Fetelor mai stiti ceva de programul dr. T? Eu fiind din afara Bucurestiului, mergeam anul trecut luni, miercuri sau vineri ca atunci stiam ca are program dupa-amiaza. Acum as putea doar joia si vinerea. Iar cum cu vinerea prin Bucuresti am avut o experienta neplacuta la ultimul control prin oct., as prefera sa merg joia. Mai stit ceva? or fi aparut schimbari in programul lui de consultatii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaconda2 spune:

Il gasesti si joia . Este zilnic la cabinet .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Anaconda, multam frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hera25 spune:

Buna seara fetele,

Sunt o veche pacienta a dr Tutunaru. As fi vrut si eu sa merg la un control, dar nu mai stiu cum se mai procedeaza. Se mai merge cu programare? Pe vremea cand mergeam eu asistenta lui, Ramona era gravida. Acum ce treb sa fac? Mai are asistenta?


Fericita mamica de Lorena Elena 07.11.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturasha23 spune:

Hera eu am fost fara programare si nu a fost nicio problema. Se intra in ordinea sosirii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hera25 spune:

Fluturasha merci de info. Este tot asa aglomerat? Sa ma inarmez cu rabdare.

Fericita mamica de Lorena Elena 07.11.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturasha23 spune:

Ce sa ti zic, asa am inteles, dar eu am avut noroc ca am gasit decat 4 persoane dintre care 2 gravide. Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_wanted spune:

camcris, am si eu o nelamurire, dr t ti-a facut laparo si a zis ca ai trompa stg infundata si urmeaza sa faci inseminare?
cam in situatia asta sunt si eu,urmeaza sa vorbesc curand si cu dr t ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_wanted

camcris, am si eu o nelamurire, dr t ti-a facut laparo si a zis ca ai trompa stg infundata si urmeaza sa faci inseminare?
cam in situatia asta sunt si eu,urmeaza sa vorbesc curand si cu dr t ....


Nu mi-a zis sa fac IA, urma sa faca sotul sperograma si spermocultura, dar sunt OK.
DR. mi-a zis ca pot sa fac o sarcina extrauterina pe trompa stanga fiing greu permeabila.
Dr. Matei mi-a recomandat testul post coital. Dar eu ma gandeam sa fac direct IA. Astept sa vina musafirii si ma duc la dr.
La tine care sunt problemele?




Mergi la inceput