La Multi Ani Licurici de ian-feb 2009 (66)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Neata!

La multi ani sarbatoritilor de azi! Sa cresteti mari, sanatosi si sa fiti o fericire pentru parinti, ca si acum!

Miere, e tare haios Aidan! :)
Am vazut ca are o masinuta sau ceva in sensul asta, cu maner, un fel de premergator, asa-i? Vroiam sa te intreb daca-l foloseste, adica daca impinge la ea, ca ma batea si pe mine gandul sa iau asa ceva.

Cami, drum bun Alinei! Sa se intoarca sanatoasa si sa se refaca repede!

ai mei tot cu muci, tusesc....dar suntem bine, o sa treaca si raceala asta...




Anuc cu Ioana mica si BB Filip


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_27 spune:

Buna fetelor, pupam toti licuricii.
Porumbita parca tu spuneai ca lui Robert i-au iesit incisivii laterali de sus inaintea celor centrali. Asa i-au iesit si lui Matei si cred ca am intrebat vreo 3 doctori daca este ok si mi-au zis sa nu imi fac probleme. Cred ca dupa o luna si ceva i-au iesit si cei centrali iar acum sunt mai mari decat lateralii. Chiar, de mult vroiam sa te intreb, cand mai faci un bebe tot la d-na Tufan mergi ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_27 spune:

Multumesc pentru raspunsuri fetelor. La noi masa dureaza cam 15-20 minute. Cred ca s-a intamplat de cateva ori sa stam si jumatate de ora. Ii dau cam 240 gr dar numai cu reclame si jucarii. Din cand in cand mai protesteaza dar urmatoarea lingurita o ia fara probleme. Sper ca va ajungesi el sa manance de placere fara sa insist eu si fara ai distrage atentia..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_27 spune:

Lisa a venit rezultatul ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Intrebare: ce infarix se face la 1 an? Infarix penta?

A gasit cineva in farmacii? Ca am dat o cautare pe net si se pare ca e cam criza...stiu ca mai am timp pana in februarie, insa vreau sa ma interesez din timp



Crisspy mamica fericita de Razvan Andrei 16.02.2009

Razvi

www.youtube.com/watch?v=PFtbGWGIcw0" target="_blank">cearta cu balonul
www.youtube.com/watch?v=5-uxphct1Q0" target="_blank">cum se joaka Razvi cu caruselul
www.youtube.com/watch?v=OAQbGqIZqd4" target="_blank">Razvi mananca pepene galben cu mar copt....buuunnn
www.youtube.com/watch?v=aRmMrcGjBVY" target="_blank">Razvi rade cu pofta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisspy

Intrebare: ce infarix se face la 1 an? Infarix penta?

A gasit cineva in farmacii? Ca am dat o cautare pe net si se pare ca e cam criza...stiu ca mai am timp pana in februarie, insa vreau sa ma interesez din timp



Crisspy mamica fericita de Razvan Andrei 16.02.2009

Razvi

www.youtube.com/watch?v=PFtbGWGIcw0" target="_blank">cearta cu balonul
www.youtube.com/watch?v=5-uxphct1Q0" target="_blank">cum se joaka Razvi cu caruselul
www.youtube.com/watch?v=OAQbGqIZqd4" target="_blank">Razvi mananca pepene galben cu mar copt....buuunnn
www.youtube.com/watch?v=aRmMrcGjBVY" target="_blank">Razvi rade cu pofta


Infarix Penta. Eu am luat de a farmacia 2NA, tocmai ca am auzit ca nu se gaseste si am zis sa fiu precauta.

Ana, mami de bubulet zambaret (09.02.2009)

Poze Vladut la 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Doamneeee Anna, Dzeu sa-l ierte. Tare tanar era...De multe ori ma intreb de ce se munceste asa mult?? Ca doar toti atatia bani primesti...Pt ce toate astea? Oare se merita? Dzeu sa-l odihneasca in pace.

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Am vazut filmulet cu Vladut mergaret,ce simpatic cu falcutele lui.

Anuc, chestia aia da, e un fel de premergator, impinge de maner, i-a placut, mai ales afara, ca in casa se loveste de tot felul de obstacole. Afara il scoteam pe terenul de tenis si acolo avea loc de mers. Dar se transforma intr-o masinuta care poate fi trasa de parinti cu o sfoara, se lasa manerul in jos.

Da Aidan stie sa cada, o singura data s-a dus direct in cap, slava domnului ca era in casa si nu afara ca si-ar fi julit toata fata.

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Baby Gator


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Citat:
citat din mesajul lui anna-mama

Citat:
citat din mesajul lui crisspy

Intrebare: ce infarix se face la 1 an? Infarix penta?

A gasit cineva in farmacii? Ca am dat o cautare pe net si se pare ca e cam criza...stiu ca mai am timp pana in februarie, insa vreau sa ma interesez din timp



Crisspy mamica fericita de Razvan Andrei 16.02.2009

Razvi

www.youtube.com/watch?v=PFtbGWGIcw0" target="_blank">cearta cu balonul
www.youtube.com/watch?v=5-uxphct1Q0" target="_blank">cum se joaka Razvi cu caruselul
www.youtube.com/watch?v=OAQbGqIZqd4" target="_blank">Razvi mananca pepene galben cu mar copt....buuunnn
www.youtube.com/watch?v=aRmMrcGjBVY" target="_blank">Razvi rade cu pofta


Infarix Penta. Eu am luat de a farmacia 2NA, tocmai ca am auzit ca nu se gaseste si am zis sa fiu precauta.

Ana, mami de bubulet zambaret (09.02.2009)

Poze Vladut la 9 luni




Crisspy mamica fericita de Razvan Andrei 16.02.2009

Razvi

www.youtube.com/watch?v=PFtbGWGIcw0" target="_blank">cearta cu balonul
www.youtube.com/watch?v=5-uxphct1Q0" target="_blank">cum se joaka Razvi cu caruselul
www.youtube.com/watch?v=OAQbGqIZqd4" target="_blank">Razvi mananca pepene galben cu mar copt....buuunnn
www.youtube.com/watch?v=aRmMrcGjBVY" target="_blank">Razvi rade cu pofta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina2700 spune:

Helau pipal !
LA MULTI ANI TUTUROR CE SI-AU SARBATORIT ZILELE IN ULTIMUL TIMP!
Ce mai faceti voi?
V-a fost dor de noi?
Io am fost ocupata tare in ultimul timp...de aia nu am mai dat pe la voi.A schimbat propetarul gamul din fata...(care e cat un perete).Bai fetelor io nu am mai vazut om mai zgarcit si mai disperat decat asta....saptamana trecuta ne anunta ca vin unii cu geamul...io fericita tare ca scapam de al vechi care mai avea un pic si pica.Vin oamenii suna la usa si cica "haideti ca v-am adus geamul,unde-l pun?",noi de colo pai cum unde il pui ...?in locul celuilalt.Ne'! "Ca nu e inclus montajul in pret"!Ahaaa ok!Stai sa-l sun pe propetar bre'!
Si uite asa ca geamul nostru a stat in curtea unui vecin din fata ce avea curte la strada ca la noi in curte nu aveam cum...trebuia sa treaca prin casa si nu se putea cu ditamai peretele!OK!Zice nea propetar ca vine el sa-l monteze cu fii-su dar nu luni si nici marti....OK
Apoi a trecut o sapt nene...abia sambata au venit si bineinteles nu cu fii-su ci cu un meserias cica(prieten de-al lui ca doar nu era prost sa plateasca firma cum se face aici)care s-a taiat in timp ce il dadea pe al vechi jos, a trebuit sa ne tiram ca nu dormise David si era deja agitat.BUUUN de pus l-au pus ei dar mai trebuiau facute si finisajele care zice el "vin luni si termin",nu a terminat luni si nici ieri si i-a mai ramas o gramada si sotului de facut ca ieri am cedat nervos si mai aveam un pik si-l dadeam afara pe omu',se facuse opt si ceva seara si el voia sa dea cu chit si cu vopsea....ooooof am crezut ca mor de nervi!Bine ca a fost inspirat iubitul meu sa-i zica sa nu mai vina ca o sa terminam noi ce mai e de facut!
Apoi bineinteles ca am avut treba ca in toate celelalte zile....in care tot a facut ceva la gemul asta:dai si aspira strange ,pune la loc....de pur si simplu imi venea sa urlu!
Si ete asa mi-am petrecut io timpul....

Ma duc sa cetesc din urma si sa vad si io pozici si clipuri noi!

Declar ca mi-ati lipsit tare mult,imi era dor de voi si de aceea va trimit o gashca de pupici


Mergi la inceput