*** Colectia aniversara de toamna-iarna 2005 (253)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

La multi ani Amalia!!! Frumoasa si delicata, smecherie mare! Sa fii sanatoasa si sa ai o copilarie de vis si o viata minunata! Si o surioara sau un fratior

La multi ani domnisoara Iris, dansatoare, balerina, printesa, toate la un loc! Sa te bucuri de o copilarie minunata, sa fii sanatoasa si sa ai mult noroc in viata!

Eu sunt happy , mi-am luat bilete pt Madrid la vara-toamna, nu radeti va rog, din 28 august. Daca DF nu putem merge, asta e, pierdem banii de avion. Rezervarile la cazare o sa le fac in urmatoarele 2 vacante ale copiilor pana atunci trebuie sa definitivez traseul.

Anda in ceea ce priveste viitoarele 3 fetite, Doamne ajuta pe toata planurile in acest sens!
Mortal nic, mai ales aia cu te iubesc pana te topesc. Dar mi-a placut si chestia cu schimbatul hainelor prin toata casa. Ca si masina papusilor, numai buna pe post de garaj.

--------
Papusile - cele 31 de bucati - sunt cele mai folosite jucarii la noi, (alaturi de Lego-uri). Fac scoala, plaja, petreceri, depinde de situatie, au un program variat ca sa zic asa.
Locuiesc intr-o cutie mare de la Ikea din plastic cu capac, cat timp or mai incapea si acolo.
--------

Ripley ma bucur ca s-a intors Ana la gradi la care ii era bine!

Maria poze - cele mai recente puse pe net sunt cele de asta vara din Apuseni La ziua Nataliei n-am prea facut poze eu si inca astept CD-uri de la cine a facut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

La Multi Ani, Amalia si Iris! Sa fiti sanatoase, fericite si sa aveti parte numai de noroc!
Alinush si Cristina, sa va traiasca printesele!

Corapino, am nevoie de ajutorul tau. Stiu ca ai in dotare o carte cu Mos Craciun, din care le citeai nazdravanilor tai anul trecut. Care este, mai precis?
Sau poate stie altcineva?

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Neata

Nu se poate ce e prin Buc, am stat 15 min la un singur semafor, la Titan, am plecat super tarziu de acasa si a trebuit sa luam masina pana la gradi. Si unde mai pui ca azi musai trebuie sa ajung pana in oras.....groaznic

In alta ordine de idei...Feli in Vitantis am fost ieri...jur ca a doua oara nu ma mai duc, e o porcarie. O sa vad daca o sa ajung prin Orhideea, daca nu, ii iau de unde gasesc si asta e

Anda la treaba cu deranjatul de la desene mai am si eu un musteriu

Ripley ma bucur pt Anutza, sa dea DD sa-i fie bine..si voua la fel

Iris & Amalia, la multi ani, sa fiti sanatoase si norocoase!


Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

La multi ani celor doua printese, Iris si Amalia, sa fiti fericite si sa primiti tone de cadouri!!!


Cristina si Alina, sa va traiasca fetele, sa se faca mari si frumoase!

Lavi daca nu te poti duce tu, ma ofer eu, ca sigur ai gasit oferta buna, ha, ha (glumesc, desigur!).

Madau daca nu ai timp de mers in magazine (dar dupa cum te cunosc eu, iti gasesti, ca-ti place shoppingul), vezi ca pe site-ul dinoland au oferte bune, am primit mail de la ei.

Apropo de printese, le-ati vazut pe cele de la Mattel, care se transforma in muschetari sau libelule (sau ceva insecte zburatoare, ca nu m-am prins) Eu am ramas cu gandul la ele

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

pesimistul este un optimist bine informat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

La multi ani:
Ilinca
Albert
Iris
Amalia!



Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicia74
Cristina si Amalia, sa va traiasca fetele, sa se faca mari si frumoase!

Amalia, mama Alinei?

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:



Alina, scuze, inca nu-mi bausem cafeaua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

LA MULTI ANI, AMALIA! micuta frumoasa si talentata, sa cresti mare, sanatoasa si mult noroc in viata
alina, sa iti bucure sufletul zilnic

IRIS, La multi ani! Multa sanatate, noroc si fericire



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coralia76 spune:

La multi ani Amalia,fetita cocheta si mare dansatoare!.Sa ramai la fel de vesela si sa ai parte de tot ce este mai bun!
Iris La multi ani!

Cristian parca este mai bine azi...l/am tot desfundat la nas cu ser fiziologic..speram sa ii treaca repede....Acum e cu mine la calc...asa ca daca apar litere in plus scuzati/ne ..
Ioana sanatate lui Stef...nasoale aftele astea...

Am trimis in contul comun poze de la ziua domnisoarei.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Amalia draga, frantuzoaica-olandeza stilata, inteligenta si maaaare smecherie, sa fii fericita, norocoasa si iubita! Alinush drag, sa-ti traiasca mandretea de fata!

Iris cea cu coditele luuungi de tot, cuminte si ascultatoare-surioara de Andrei, sa aduci mereu parintilor tai dragi numai bucurii si impliniri! Sa fii fericita si sa ai noroc cu caru'! Cristina, Sa-ti traiasca floricica draga!

---

Lavi, suuuper destinatie! Si-o intrebare: pe ce site, Doamne iarta-ma ai gasit tu bilet cu 10 luni inainte? ca vreau si io si gasesc cu maxiiiim 4 luni!

Delia, ma bucur mult ca ati repatriat galusca mare la gradinita mult visata!Yuuhuuu.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput