FIV 254

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Citat:
citat din mesajul lui carla_2008

Georgalexia eu lunea viitoare nu cea care vine fac test.merci muult oricum si spor la injectat!!
Buburuza merci de intrebare.sunt ok dar cu burtica umflata de la ovarele marite si maine merg iar la perfuzie.mi-au zis ca e normal si ca inseamna ca ovarele lucreaza si hormonii ,si ca asta arata ca sarcina e acolo...sa fie!!!!sa fie la noi toate!!!


Carla draga, DOAMNE AJUTA sa fie asa!!!Si sa ne mutam si noi la odisee! si stai cuminitica...

_

Cu bobocelul in burtica!

Sper...si cateodata parca mi-e si frica sa mai sper...Dar totusi sper!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

buburuza , carla ,bafta fetelor !! sa veniti cu beta mare !!
mona , separat se fac injectiile..
sheri, mirela , bine va sta cu asemenea semnatura
sa fie bine pt toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Mona40, bafta cu copilul doi, sa-ti traiasca copila unu si sa ai casnicie fericita! ca sa raspund la intrebarea ta, parca mie cand am avut doua injectii le-am facut una in dreapta si una in stanga, avand grija ca maine sa alternez partile, adica sa nu fie acelasi tip in aceiasi parte.
Cat despre "batranete" las-o draga-n pace, n-o bagam in seama si mergem mai departe bucurandu-ne de descoperirile tehnicii, na ca am zis-o! Doamne Ajuta!

Dragaico, sa va ajute DD sa fie bine, cati transferati sa fie decizia voastra, asta e ceea ce conteaza. Aici cu fetele fiecare am expus toate parerile noastre asupra maririi de sanse daca-s doi.
Doamne Ajuta si sanatate!!!!! hai mai trebuie sa ai un pic pana intrii in focuri, nu?


Buburuza, asa e timpul trece greu si mintea pleaca pe campii in momentele astea, dar noi suntem fete puternice si razbim noi si prin asta, da?
Hai ca maine e inceput de wk-end si te bucuri de viata cu sotiorul ca luni avem de sarbatorit dupa test! Doamne Ajuta!!

Carla, ma bucur ca-ti place linkul asa mai visezi si te mai inspira ce sa mai mananci, ce-i trebuie lui bebelin si ce e indicat sa bagi la greu. Bafta si Doamne Ajuta!!!

Fetelor va urez toate bune la toate aspirantele, si rezultate bune la fiecareeeeeee!!! sa vina mosul de anul asta cu bebeii!!!





castelana fericita 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

Fetelor, are importanta ora la care se fac injectiile? Voi la ce ora le-ati facut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

alla77,
este indicat sa se faca aprox la aceeasi ora a zilei...
Mie mi-au recomandat sa le fac seara dupa 16 ca sa poate vedea influieta ultimei doze a doua zi la monitorizare...
dar sunt fete care fac dimineata la prima ora inainte de a iesi din casa...
cred ca si asa e bine...important sa iti fie tie comod si sa ai muza necesara

Mona
:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

MONA, multumesc. Si eu m-am gandit sa le fac mai pe la pranz.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

Citat:
citat din mesajul lui ala77

Fetelor, are importanta ora la care se fac injectiile? Voi la ce ora le-ati facut?


alla77,injectiile trebuiesc facute cam la aceeasi ora!
eu de exemplu le fac la ora 19h00, asa mi a zis dr , tie nu ti a spus dr tau cand sa le faci?
mult noroc ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marmotita spune:

Buna fetelor,
am si eu o rugaminte pentru voi.
cum reusesc sa intru in legatura cu rami73 pentru progesteron injectii, ca nu pot sa-i trimit pm?
maine am ET-ul si as fi vrut sa pot conta pe injectiile astea in caz ca e nevoie. sau poate are altcineva ceva ramas sa mi le vanda mie.
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

BRUNADRIA, nu mi-a zis dr nimic si nici eu n-am intrebat. Dar am sa le iau mai spre pranz, ca sa nu fiu cu ele luate cand merg la control, ca poate modifica dozele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_bebe spune:

ala77 - eu stiu asa Dipherelin-ul (daca faci zilnic) - e bine sa fie facut dimineata iar cele de stimulare seara - in ziua cand faci analizele sa aiba timp sa vina rezultatele pentru ajustarea dozelor.
Se recomanda se se faca la aceiasi ora.
Bafta!

Mergi la inceput