INSEMINARE 53

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns peta spune:

sensibila multumim pentru un nou capitol si sa speram ca o sa fie plin de bebei...
elenaraluca - doar eu am probleme, sotul e ok...la voi cum e?
ella - bafta multa cu stimularea, din cate tin minte mi-ai zis ca tu reactionezi un pic mai ciudat la stimulare...iti tin pumnii sa fie ok de data asta. Ai reusit sa te consulti si cu dracea, nu?
multumesc mult pentru incurajari, am fost azi Z10 de la IA sa-mi fac beta, astept rezultatul dupa ora 15.30. Sper ca nu m-am grabit prea tare, aucm parca imi pare rau ca nu am asteptat macar pana maine...
Oricum, mi-au cam trecut toate simptomele pe care le aveam de le progesteron, sanii s-au dezumflat si nu mai sunt sensibili, nu mai sunt balonata...cam in proportie de 99.99% nu enimic nici de data asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns indi_77 spune:

gata fetele, am rezultatele : Z12 de la IA - 58.76, ziua 14 - 245 si ziua 18 1209. Acuma ca e unu, ca's doi, important e sa fie sanatosi. Va pup pe toate si ma rog la Doamne Doamne sa va arate cat mai curand II (Mos Nicolae, Mos Craciun - unul din cei doi sigur are un cadou special in sac si pentru voi). Va imbratisez pe toate !

4+ Doamne Ajuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Super Indi!!! Felicitari inca o data si bebe la termen.
Eu inca n-am curaj de nici un fel de test...e si devreme...Z10..Tie parca ti-a iesit si la testul de urina foarte devreme, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peta spune:

indi, felicitari...ma bucur f mult, acum putem sta linistite, e totul bine...
yarrina vad ca suntem in aceeasi zi, si eu sunt tot Z10...
eu astept rezultatul ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Peta suna poate e gata.
Eu n-am curaj...sincer...am fobie de teste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peta spune:

yarrina, rezultatul il astept pe mail, ca la telefon nu vor sa-l dea...
si eu am fobie de teste, dar de data asta vreau sa stiu daca e cazul sa intrerup progesteronul sau nu... oricum nu ma astept la nimic bun, pana ca si simptomele de la progesteron au trecut, ceea ce banuiesc ca inseamna ca a scazut nivelul deci trebuie sa-mi vina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns indi_77 spune:

acum si eu m-am linistit si peta, asteptam si la tine > 40....

4+ Doamne Ajuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Si la mine la fel Peta...noi deja am discutat aseara despre FIV in ianuarie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Araceli spune:

Indi, felicitari inca o data!
Nu stiu de ce mai faci atatea analize. Stai linistita si asteapta cuminte inca 2 saptamani sa te duci la eco.
Of, Peta, parca ma vad pe mine cu o saptamana in urma.
Iti doresc ca pe tine sa te insele simptomele, iti doresc din suflet sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns indi_77 spune:

pai doctorul meu m-a pus sa le fac....bine, normal el mi-a spus ziua jiua 14 si ziua 18....eu am facut pe 12 ca nu mai aveam rabdare

4+ Doamne Ajuta !

Mergi la inceput