Goldie Pants - 25

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Lisa nu zi da 2 ori...sa vezi ce mandrete de lup gasesccccc

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

si ca sa vezi ca numai pe baza de dovezi lucrez, uite, BAD le are si in ziua de azi.....curelusele......





www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey iona te-au enervat renii aia si acu te razbuni pa noi?

il vrei si pa domnu lup? chiar vrei sa il vezi? sau ai senzatia ca il bagi in poiata cu renii, ii papa pa toti si ramai numai cu un rau pa cap? n-as risca in locu tau

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Lisa nu zi da 2 ori...sa vezi ce mandrete de lup gasesccccc


hai sa facem o incercare anka......poate numai daca il vede iona.... se sperie......si face o oferta mai generoasa...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza fetelor

M love u more and more

iona tinand cont ca ai atatea ajutoare in ograda cred ca dimineata ar trebui sa servesti tu cafeaua.....da simpla, fara artificii...si musai sa nu o frece renees....poate magicu, si il trimiti pa sporty sa ne-o serveasca, ca deh..el e sportiv...se misca iute

anka eu zic sa il cautam pa domnu lup....sa avem datele lui de contact, ca cine stie ce se intampla acu, ca iona are ajutoare

purple cum fu noapte....acu ca ai scapat de dansa?

lisa, eu is blonda si nu ma duce capu, da tu tre sa gasesti ceva sa o..."impresionezi" pa iona sa iti faca o oferta buna

mj...la tine e stabila treaba...da nu uita sa ii zici la iona s ate plateasca la in fiecare zi.....ca nu merge cu scadenta la 15 sau 30 de zile.

mey da ce VIP o facui pe iona.....peste tot am scris de ea.... si ete ca scrisei frumos iona....asa ca mai baga o bila roz.....tre sa ma gandesc in ce sa transform bilele alea...ca deja nu cred ca mai au loc la tine in casa...cate am



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

am uitat...JoAnn zicea ca ar intra si p'aci pa la goldie da ii e teama ca nu mai iese....apoi locuri mai avem, si odata ce intri aci...nu iti mai doresti sa iesi ...te asteptam deci

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M, I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most.
fetili

mey io una nu-sh care pe unde sunteti da am nevoie de un tratament shok asa ca daca mai vrea cineva sa ne administram impreunaordinea e la latitudinea fiecareia
nashica esti invitata mea
lisa, anka, purple, iona





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

oooo daaa..... mj vreau vreau vreau....

asa sa tot incepi ziua

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

maaaaaaaaaaaaaaaare plictiseala acilea
ce zici nashico mai luam o portie???
cu dedicatie de la mine si de la www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">lover







www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

L-am gasit pe lupulicaaaaaaa
http://img.ibtimes.com/www/data/contents/full/2009/09/01/3066.jpg

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput