Goldie Pants - 25

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona vad ca iar te bagi singura in gura lupului.....asa ca eu nu aud si nu vad...nu imi mai cere clementa data viitoare...
cat despre bruiatu lu HD....ai grija ca pe cablu ala e si curent...sa nu te vad pe tine dansand in locul lui sporty.....nu ca n-ai stii sa o faci bine....da ca el....n-ai miscarea aia subliminala



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Aici sunt..de paza...la creierul propriu, care face scantei.

Vedeti si voi ca viata bate filmul..asa ca poate si povestea cu broscoiul e reala.

Mai am o oferta pt iona. Eu sunt darnica.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
voi chiar credeti ca pun botu la asa ceva? mai ales acu cu gripa lu astia? nu m-ati nimerit.........de fapt adevarul e altulam fost pe punctul sa o fac dar noroc cu lisaca mi-a deschis okii


stiu eu dc am facut-o........astept ceva in schimb...credeai ca e pa gratis?..sa vad ce propuneri imi faci.....ca vad ca numai fetili astea egoiste se bucura de favoruri..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Io in afara de un frecat..................de ness nu vazui de la Iona

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue


Aici sunt..de paza...la creierul propriu, care face scantei.

De ce Purple???

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ehe lisa pai la iona trebe sa ceri sa plateasca inainte de a-i da sfaturi, acu dupa ...crezi tu ca mai vezi ceva de la ea? ciuciu ce sa va fac io v-am avertizat
iar tu iona referitor la UTV... mey si alta data cu placere ca ti-am mai zis cu uitatu ramai
oricum daca vrei sa vorbim si despre cealalta problema a ta.................... keep in touch

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Io in afara de un frecat..................de ness nu vazui de la Iona

doamnee ferestee ankuta ce vorbesti acolo?cand ti-am frecat eu tie nessu?asta le intrece pa toate...gata tre neaparat sa deslusesc misteru nodului cat de curand

purple hai sa vad cat de darnica esti

oana cine-i lupu???

lisa ceva cureluse de-a lu BAD te intere??de pe vremea cand i-am fost garda de corp

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

aud aud iona.....si cu ness nu ma aburesti....... sa stii ca o sa mai fie si alte dati in care o sa ai nevoie de ajutor..si vezi ca lumili e rele si egoiste.......d

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Nu tu mey.....Iona.
Io vb de baietii aia, de magic Finger care fuse pa la mine si freca nessu,Sporty pa la Mj,pa la Oana pa antena...Lisa saraca se plangea ca pe la ea nu te facusi si tu cu niciunul.Asta ziceam io....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

oana cine-i lupu???

lisa ceva cureluse de-a lu BAD te intere??de pe vremea cand i-am fost garda de corp


.... nu ti-au ajuns renii.......vrei sa iti gaseasca fetili si un lup acu?..nu zi de doua ori.....poate n-ai sa mai scapi din gura lui...

referitor la chestiunea no 2.....fara dovezi...nu mai cred nik...altceva?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput