Goldie Pants - 25

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

purple,da ai dreptate... eu tot in plimbari o tin ca e prea faina vremea....nu de alta, da acusi se instaleaza iarna...pe care o urasc.....

cat despre pedeapsa ionei, si eu sunt generoasa si nu votez pro prelungire......doamne fereste, saraca, mi-e si mila de ea...acum ati pricopsit-o si cu reni......pe langa ei, dl.C e mic copil......



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

bine mey....ma facusi gura sparta, am perceput ideea....nah is blonda...iertare, indurare.....nu mai spun nimic, nici ce tre sa zic, nici ponturi nu va mai zic, nici de tv...nici de nemic....s-a inchis la tolba cu generozitate

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Lasa asa, sa fie transparenta...ca si iona calca in strachini fara secrete .

Maaaaaiiii, dar asa, ca nasa de sporty ce sunt va intreb: vreti sa va invete pe toate sa jucati baschet? urmeaza o echipa? un campionat?




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamne fereste mey nashica ai inteles gresit io m-am gandit la tine sa te alegi si tu cu ceva de la iona ca na...cu generozitatea...poti cel mult sa te alegi cu ceva multumiri stangeri de mana si poate vreo statuie numai ca nu e niciun piedestal liber stii cum zice vorba aia CARPE DIEM asta ca sa nu mai amintesc de palaria violet
tre sa-ti aduci aminte din cand in cand ca suntem dotate din fabrica si cu ceea ce se numeste egoism

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:


ma duc sa bag renii in poiata dupe care ma apuc de cetit.....

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iona sa-ntelegem ca i-ai scos la ...pascut??? pa toti??? duamne fereste

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



iona le-ai gasit un loc caldutz si numa bun. da incuie bine usa si ingroapa cheia, daca ai noroc de o zapada mare in zona, poate pana la primavara se transforma in neste frumosi

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey te pomeni ca o fi ca-n povestea aia ca the beauty & the beast??? duamne iona ia da-le cate un pupic sa vedem ce se-ntampla

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona eu zic ca sa te protejezi de guitzata sa pupi un servetetl si apoi sa le dai si lor sa pupe servetu....ca sa nu fii expusa direct, si sa ii ajuti si pe ei...poate poate se transforma....da inainte ne zici pe unde e poiata, in ce zona? ca daca se transforma...sa te ajutam sa decizi care e mai frumos

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey nu mai radeti voi da ea....sa vedeti ce mandreti de baieti va avea Iona la primavara...hai Iona fa-ti curaj? Pupa-i...pupa-i, cu care incepi?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput