Goldie Pants - 25

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Moamaaa Purple, iti dai seama cum ar iesi un calendar ???Mi-ai dat ideiPoate fac unul pentru 2010.....sa fie acolo ca nu se stie.Si drept pedeapsa am putea sa facem asa: in luna respectiva trebuie sa defilezi cu Bad impersonatoru` si 'Chestia" aferenta lunii
Lisa

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey finico da ce bine te roaga sportyyyyy.....

mj a prins-o azi dimi (pe la 00.07) pa iona ca n-a defilat ieri cu aia doi....adica nu a dat raportu de ei ce si cum....si iona avut de ales...ori se mai adauga o luna la pedeapsa....ori sporty o implora pa finica sa o ierte pa iona.....voi ce ziceti dupa cum a muncit baiatu...merita iona iertarea de pedeapsa suplimentara...deci ii mai raman cate zile? 12?

mey purple...aia cu ....pe bune ca in sticla aia e apa plata cu lamaie...la mine asa e....la tine e altceva?

anka eu zic sa faci calendarul numa' nominal...ca e soare si aci la mine ca iona a bagat renii la subsol....sa nu se faca iar mohorata vremea...ca de cate ori apar aia...hop si ploaia . sar'na

lisa pe unde esti?

iona mai baga inca o bila roz acolea la mine....si nu mai incerca sa sabotezi sporty tv ca merge atata cat vreau eu

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetili ce naiba faceti acilea vreti sa ne taiati de ce trebe sa suferim noi din cauza lu iona??
purple, sorry, ai inteles gresit nu asa se punea problema...astea erau referire la ce a urmat dupa ce ai iesit tu. poftim asa iti place?
mey io aci nu vreau sa mi se faca greata, vreau doar asa ca ....sa revenim la ale noastre
1. oxigen
Ooh, ooh baby
Touch me and I come alive
I can feel you on my lips
I can feel you deep inside
Ooh, ooh baby
In your arms I finally breathe
Wrap me up in all your love
That's the oxygen I need


2. energizant

A guy like you
Should wear a warning
It’s dangerous


si pentru cine mai rezista
3. energizant forte

As long as we want it
Come with me we can do it




asa ca we must bring back

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashico da tu pa unde palaria mea violet umblasi pana acu ca mi-am facut griji pentru tine
nashico ce te-ai apucat sa dai aci in vileag ca era sicretu nostru nu puteai mai bine sa-l ceri si tu pa sporty? de la iona ramanea intre noi si ieseai mai castigata of duamne tot io sa te-nvatz ce daca ne acuzau fetele de secretomanie???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey umblai pa strazi albastre....

cat despre secret...nu il puteam cere pa sporty ca iona abia apuca sa ma acuze ca sa ma bage si pe mine la o pedeapsa mica de 15 zile.....si e cu renu in brate...abia apuca sa aiba motiv sa il plaseze cuiva . acolo langa bilele alea roz are si vopsea neagra...si una doua le coloreaza ca sa isi sustina cauza....

la sporty tv n-are ce dovedi insa , ca nu stie cand vad si cand nu....



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nashica treaba ta daca preferi sporty tv da io iti zic: cu uitatu ramai sa nu zici ca nu ai stiut

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi mey..amanuntu esential e ca eu is blonda...si tre sa ma uit mult si sa analizez....pana sa pun mana , mai ales cand e vorba de pedepse

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pai cin' sa te pedepseasca mey nashico daca tu ii puneai conditia lu iona sa ti-l trimita pa sporty ca sa tii sicretu asa....ai divulgat aci si cu ce te-ai ales?? acu le-ai dat idei fetelor sa ceara si ele ceva de la iona sau sa ii adauge o luna la pedeapsa ca o pot face, nu??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

generozitate e unul din numele mele

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

generozitatea fata de cine??? ca iona saraca, acu ca stie toate fetili sicretu l-a trimis si pa sporty sa ma roage si s-ar putea alege si cu inca o luna de pedeapsa da daca o fi vorba de prelungirea pedepsei acu io o apar pa iona, sunt io avocata ei asa de mult m-a rugat sportyyyyyyyyyyyyyy

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput