Next... guvernul Negoita la rand

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Intreb iar ....da de ce nu va concentrati pe ce ar vrea sa faca urmatorul presedinte...ce orientare ar avea guvernul...chestii de genul asta.
Ar fi un pas inainte pina si pt voi....comentarii de 2 bani gen "ala a fost pe mare acum 20 ani si ala a zis acum 30 ani ca nu stiu ce" sint infantile. Sau poate ma insel yo?
Da de fapt asta vrea sa auda poporul...chestii ieftine ca la ceva unde trebuie sa mai si gindesti e greu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Guestus felicitari ca ai adus o directie constructiva inspre care ar trebui conduse discutiile!

P.S.Vezi ce faci ca te cam balbai,,sau vrei sa ne intre bine la cap ce ai spus,.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui b.nica

Guestus felicitari ca ai adus o directie constructiva inspre care ar trebui conduse discutiile!

P.S.Vezi ce faci ca te cam balbai,,sau vrei sa ne intre bine la cap ce ai spus,.


da spune tu b.nica...nu este un paradox.....aia care se dau mari carturari in zilele normale..aia care infiereaza presa de 2 bani..sint exact aia care vin numai si numai cu subiecte de 2 bani zilele astea. incepem sa facem nominalizarile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Guestus mie imi miroase a inconstienta de dinaintea furtunii,!
Sunt toti setati pe povesti de alcov,pe telenovela Haissam,paranormali,au uitat ca trebuie sa avem guvern, de te ia durerea de cap cand vezi inconstienta generala ca nu ii intereseaza nici cat negru sub unghie ca va fi PRAPAD dupa alegeri!
Care ei,pai toti candindatii din topul sondajelor si astfel cu cele mai mari sanse sa conduca tara,presa lui peste,tv~urili lui peste!
Vin alde Ciuvica ,are omul asta ceva probleme de sanatate si eu tot de sanatate cand il vad ca nu stiu cum sa iau telecomanda sa mut,sa~si dea cu presupusul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Oameni buni, poate cineva sa-mi explice ce se intampla cu tara asta?

Este ora 17:16 si pe Irealitatea,post cu pretentii de a da prioritate stirilor,se discuta despre Hayssam,,pe antena 3 Ciuvica care mi-a declansat un reflex ca am mutat inainte sa aflu ce discuta cu reporterita care imi ofera aceeasi reactie cand o vad,.
Noroc cu TVR1 post cu nervii tari si cu un serial f. bun menit sa imi refaca armonia ca sa nu explodez,pa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

b.nica..nu mai arde gazul la tv ca o sa citesti un rezumat cind apare iiiileana sau copiloi.
Nu stiu ce este totusi cu sirimie...era ceva mai incisiva inainte.

sirmie...desteptarea!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

guestus,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Cred ca fetele sunt prinse in trafic ca dom marean nu-l prinse toata ziua la telefon pe nenea radoi si asta paraliza Buc.Ca asa functioneaza PSD-ul,ba cu niste mineri,ba cu niste sindicalisti.Da dom marean s-a prins ca pesedeul a incasat niste injuraturi de la multi astazi si il roaga pe toate canalele sa opreasca d.. greva de parca metroul e obiect de joaca pesedist,iar noi ,astia care le platim salariile ,niste prosti.pentru radoi sindicalistu lu peste prajit si pentru aia din umbra care au pus la cale blocarea buc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Lory, ce ai spune daca i-ai auzi pe domnii mineri din Valea Jiului care se lauda ca au primit cate 100 ron cadou plus jachete si pelerine de ploaie, pentru prezenta la mitingul electoral al Dlui Basescu de la Craiova? Probabil ca ai admite ca in tara asta, cam totul a devenit de vanzare pt unii si ca faza cu minerii nu este apanajul exclusiv al PSD-ului...

Marilena
Blogul meu

Mergi la inceput